Ультразвукове обладнання
Samsung V8

Виробник:
Samsung
Країна:

Об’єднання продуктивності та інтелекту

Ультразвукова система V8 поєднує в собі чудову якість зображення на базі Crystal Architecture™ з ефективним, спрощеним обстеженням за допомогою інструментів Intelligent Assist і оновленим робочим процесом для задоволення потреб сучасного клінічного процессу. Витончений ергономічний дизайн та комфорт є пріоритетом для використання вашого продукту.

Передові технології обробки зображень на базі Crystal Architecture™

Crystal Architecture™, архітектура обробки зображень, яка поєднує CrystalBeam™ і CrystalLive™ на основі S-Vue Transducer™, що забезпечує кристально чисте зображення. 

CrystalBeam™ — це нова технологія формування променя, яка забезпечує високу роздільну здатність зображення та покращує однорідність зображень. 

CrystalLive™ — це сучасний механізм обробки ультразвукових зображень від Samsung із покращеною обробкою 2D-зображень, 3D-рендерінгом і обробкою кольорових сигналів, що забезпечує виняткову якість зображення та ефективний робочий процес у складних випадках.

Вишукана якість зображення

Покращуйте приховані структури в затінених областях

ShadowHDR™ вибірково застосовує високочастотний і низькочастотний ультразвук для виявлення тіньових областей, таких як голова плода або хребет, де відбувається затухання.

без ShadowHDR™

з ShadowHDR™

Очистіть розмиті ділянки зображення

HQ-Vision™ забезпечує чіткіші зображення за рахунок пом’якшення характеристик ультразвукових зображень, які є розмитими

Cухожиля без HQ-Vision™

Cухожиля з HQ-Vision™

Зменшіть шум, щоб покращити якість двовимірного зображення

Фільтр шумозаглушення покращує контрастність країв і створює чіткі 2D зображення. Крім того, ClearVision забезпечує оптимізацію для конкретної програми та розширену тимчасову роздільну здатність у режимі сканування в реальному часі.

Cухожиля без ClearVision™

Cухожиля з ClearVision™

Вивчіть периферичні судини за допомогою спрямованого енергетичного допплера

S-Flow™ технологія спрямованого енергетичного доплера може допомогти виявити навіть периферичні кровоносні судини. Це дозволяє поставити точний діагноз, коли дослідження кровотоку особливо складне.

Сухожиля пальців з S-Flow™

Візуалізуйте повільний кровтік в мікросудинних структурах

MV-Flow™ візуалізує мікроциркуляторний і повільний кровотік для кольорового відображення інтенсивності кровотоку. Придатний для спостереження мікроциркуляторного кровотоку та об’єму повільного кровотоку.

Нирка з MV-Flow™

Рух крові в судинах у 3D-режимі

LumiFlow™ це функція, яка візуалізує кровотік у тривимірному вигляді, щоб допомогти інтуїтивно зрозуміти структуру кровотоку та дрібних судин.

Вузол щитовидної залози (S-Flow™ з LumiFlow™)

Intelligent Assist. Інструменти для ефективного обстеження

Відображення та кількісна оцінка жорсткості тканин неінвазивним методом

S-Shearwave Imaging™ дозволяє проводити неінвазивну оцінку жорстких тканин у різних застосуваннях. Еластограма з кольоровим кодуванням, кількісні вимірювання, параметри відображення та функції ROI, які вибирає користувач, особливо корисні для точної діагностики захворювань молочної залози та печінки.

Печінка з S-Shearwave Imaging™

Виявляти функціональні зміни серцево-судинних судин

Arterial Analysis™  виявляє функціональні змінисудин, що забезпечує вимірювання таких значень, як жорсткість, товщина інтими-медіа та швидкість пульсової хвилі загальної сонної артерії. Оскільки функціональні зміни відбуваються перед морфологічними, ця технологія підтримує раннє виявлення серцево-судинних захворювань.

Артеріальний аналіз

Виявляйте та відстежуйте нерви від зап’ястя до верхньої кінцівки за допомогою технології штучного інтелекту

NerveTrack™ це функція, яка виявляє та надає інформацію про розташування ділянки нерва в режимі реального часу під час ультразвукового сканування.

NerveTrack™

Оцініть рух стінки лівого шлуночка

Strain + 1 є кількісним інструментом для вимірювання глобального та сегментарного руху стінки лівого шлуночка (ЛШ). У Strain+ тристандартні види ЛШ і бичаче око відображаються на квадроекрані для легкої та швидкої оцінки функції ЛШ.

Strain+

Проаналізуйте ураження молочной залази

S-Detect™ for Brest аналізує вибрані ураження молочной залози і показує дані аналізу, застосовує BI-RADS ATLAS* (Breast Imaging-Reporting and Data System, Atlas) для надання стандартизованих звітів; і допомагає в діагностиці завдяки спрощеному робочому процесу.

S-Detect for Breast

Проаналізуйте ураження щитовидної залози

S-Detect™ for Thyroid аналізує вибрані ураження щитовидної залози і показує дані аналізу, надає стандартизовану звітність на основі рекомендацій ATA, BTA, EU-TIRADS і K-TIRADS*; і допомагає в діагностиці завдяки спрощеному робочому процесу.

S-Detect for Thyroid

Інші технології

AutoIMT+

Виміряйте IMT в один клік

AutoIMT+ це скринінговий інструмент для аналізу потенційного ризику серцево-судинних захворювань у пацієнта. Це дозволяє легко вимірювати товщину інтими та медіа як передньої, так і задньої стінки загальної сонної артерії одним натисканням кнопки.

S-Fusion™

Виконуйте мультимодальну біопсію з високою точністю

S-Fusion™ забезпечує одночасну локалізацію ураження за допомогою ультразвуку в режимі реального часу з іншими методами об’ємної візуалізації, забезпечуючи точне націлювання під час інтервенційних та інших передових клінічних процедур. Нова автоматична реєстрація від Samsungдопомагає швидко й точно об’єднати зображення для підвищення ефективності.

CEUS+

УЗД з контрастним посиленням

CEUS+ – це технологія візуалізації з посиленням контрасту, яка використовує характеристики ультразвукових контрастних речовин.

Мікробульбашковий контрастний засіб, введений в організм через вену або подібним чином, піддається нелінійному резонансу черездо стимуляції ультразвукової енергії. На додаток до нелінійного сигналу, створеного цим методом, ультразвукове контрастне зображення реалізується за допомогою гармонійного сигналу і, таким чином, використовується для діагностики на основі характеристик контрасту в часі.

StressEcho

Визначте функцію серця та кровоносних судин

StressEcho – пакет включає оцінку руху стіни та звітування. Він включає вправи StressEcho, фармакологічні StressEcho, діастолічний StressEcho та програмований StressEcho.

NeedleMate+™

Відображення кінчика голки

З високою точністю NeedleMate+™  візуалізує місцезнаходження голки при виконанні таких втручань, як блокада нервів. 


Робочий процес і дизайн

Полегшіть свій день, оптимізувавши робочий процес за допомогою зручних функцій V8, які зводять складні завданя лише до кількох кроків і натискань клавіш. Ергономічний дизайн дозволяє ефективно використовувати робоче середовище користувача.

Перегляд зображень у розширеному вигляді

Ультразвукове дослідження може виконуватися під час перегляду зображень, збільшених у різних співвідношеннях відповідно до уподобань користувача.

Порівняння попереднього та поточного досліджень

EzCompare™ автоматично співставляє параметри зображення, анотації та маркери тіла з попереднього дослідження.

Вибір комбінації датчиків та пресетів одним натисканням

QuickPreset дозволяє користувачеві вибирати найпоширеніші комбінації датчиків та передустановок одним натисканням.

Настроювання часто використовуваних функцій на сенсорному екрані

TouchEdit, сенсорний екран, що налаштовується, дозволяє користувачеві переміщати часто використовувані функції на першу сторінку.


1) 14-дюймовий поворотний сенсорний екран

Нахил сенсорного екрана можна відрегулювати відповідно до уподобань користувача в будь-якому режимі сканування.

2) Програмовані клавіши

Залежно від елементів ультразвукового контролю можна використовувати функції, призначені кнопки навколо трекболу, щоб спростити вибір меню.

3) Збереження зображення на USB-накопичувач

Функція QuickSave дозволяє зберігати зображення безпосередньо на USB-накопичувачі під час дослідження.

4) Використання системи, коли електроживлення тимчасово недоступне

BatteryAssist™ забезпечує живлення системи від батареї, що дозволяє користувачам виконувати сканування, коли джерело електроживлення тимчасово недоступне. Це також дозволяє транспортувати ультразвукову систему в інше місце та відразу починати сканування.

5) Ефективна система охолодження

Ефективна система повітряного потоку охолоджує ультразвукову систему, постійно випускаючи тепло та зменшуючи шум вентилятора.