Щоденне натхнення

Підвищіть точність діагностики до нових висот за допомогою системи Samsung HS70A. ЇЇ чудова візуалізація, спеціалізовані функції і точні інструменти кількісного аналізу дозволять вам проводити широкий спектр досліджень, від рутинних до складних.

Переваги високих технологій

Samsung щодня надихається інноваційними технологіями. З їх допомогою компанія удосконалює випускаються ультразвукові системи, якість яких підтверджується численними клінічними випробуваннями. Ми знаємо потреби користувачів – і на їх основі розробляємо все нові і нові дослідні інструменти.

Сьогодні ми представляємо систему HS70A. Вона забезпечує чудову якість візуалізації, а набір спеціалізованих функцій відкриє для вас можливості проведення будь-яких досліджень, від стандартних до найскладніших. HS70A від Samsung – скористайтеся надихаючим перевагою високих технологій.

Системна платформа S-Vision™

Завдяки інноваційній платформі S-Vision система HS70A створює дуже чітке, деталізоване зображення і забезпечує однорідність зображення тканин при різних видах досліджень

S-HarmonicTM

Функція S-Harmonic™ з технологією інверсії імпульсів забезпечує більш якісне ультразвукове зображення, підвищуючи чіткість його фрагментів і знижуючи рівень шумів.

без S-Harmonic™

з S-Harmonic™

ClearVision

Фільтр для зменшення рівня шуму ClearVision оптимізує зображення за акустичними властивостями тканини в режимі реального часу в залежності від обраної програми дослідження.

Фільтр підсилює контрастне дозвіл 2D-зображення і чіткість контурів.

Розробка компанією Samsung цієї спеціалізованої технології дозволяє значно підвищити якість зображення.

Сухожиля без ClearVision

Сухожиля з ClearVision

S-ShearwaveTM

S-Shearwave™ – це неінвазивна технологія, що дозволяє легко виміряти жорсткість тканини печінки. Значення жорсткості в кПа або м/с обчислюються в ході вимірювання швидкості зсувної хвилі в досліджуваному освіту. При цьому розраховується індекс надійності вимірювань *. Діапазон стандартного відхилення показує, наскільки рівномірні показники жорсткості тканини в області досліджень (ОІ), і відображається в графічному профілі

Печінка (звичайна глибина)
Профіль S-Shearwave™

Печінка (велика глибина)
Звіт S-Shearwave™

CEUS+

Технологія CEUS+ використовує ефект контрастного посилення для поліпшення візуалізації області дослідження. Під впливом низького акустичного тиску осцилюючі мікропухирці відображають як основні, так і гармонійні частотні сигнали. Новітні функції VesselMax * і FlowMax * забезпечують чітку візуалізацію судин і кровотоку, дозволяючи обґрунтовано і впевнено поставити діагноз

  • VesselMax™ — технологія Samsung, яка використовується для поліпшення візуалізації судин.
  • FlowMax™ — технологія Samsung, яка використовується для поліпшення візуалізації кровотоку.
  • VesselMax™ и FlowMax™ — технології ультразвукової візуалізації від Samsung, які входять в CEUS +

CEUS+

S-Detect™ для щитовидної залози

При дослідженні молочних залоз функція S-Detect™ характеризує виявлене новоутворення за шкалою BI-RADS® за критерієм доброякісності або злоякісності. Три режиму настройки чутливості дозволяють впевнено провести біопсію. Технологія S-Detect ™ забезпечує більш точну діагностику і скорочує кількість повторних біопсій.

S-Detect™ for Breast

S-Detect™ для молочних залоз

В основі цієї функції – передова технологія, розроблена з урахуванням рекомендацій K-TIRADS, RUSS і ATA* щодо виявлення та класифікації підозрілих утворень щитовидної залози напівавтоматичним методом. S-Detect™ для щитовидної залози забезпечує точні і достовірні результати, дозволяє легко і впевнено поставити діагноз, автоматично створює звіти про дослідження.

  • K-TIRADS (скр. Від  Korean-Thyroid Imaging Reporting and Data System) — система звітності та аналізу даних візуалізації щитовидної залози (для Кореи). RUSS — класіфікація TIRADS по Рассу.
  • ATA (скр. от American Thyroid Association) — Американська Тиреоидная Ассоціація

S-Detect™ for Thyroid

ElastoScan™

E-Breast™

Технологія E-Breast™ визначає співвідношення показників деформації патологічного утворення і оточуючих жирових тканин. Досить вказати одну лише область інтересу – це покращує достовірність результатів, знижуючи ймовірність помилки..

E-Strain™

E-Strain™ дозволяє легко і швидко розрахувати співвідношення показників деформації в двох областях інтересу і на основі отриманих достовірних даних оперативно прийняти обгрунтоване рішення щодо додаткових діагностичних процедур

Молочна залоза E-Strain™

E-Thyroid™

Технологія E-Thyroid™ оцінює ступінь ураження щитовидної залози за індексом еластичності для підозрілих областей. Зображення E-Thyroid ™ створюються завдяки пульсації сонної артерії. Компресія тканин датчиком вручну не потрібно – це підвищує достовірність результатів.

Щитовидна залоза E-Thyroid™


Рання діагностика сердцево-судинних захворювань

Ефективні вбудовані функції дозволять індивідуалізовані превентивні заходи

Strain+

Strain+ – це кількісний метод оцінки глобальної та локальної скоротливості стінок лівого шлуночка (ЛШ). Досить вказати три точки, і Strain + автоматично створить контур стінок шлуночка з розрахунком даних деформації. У режимі Strain + на екран виводяться чотири зображення для швидкої і точної оцінки функції ЛШ: три стандартних проекції ЛШ і діаграма «Бичачий очей». Функція Strain + від Samsung покращує ефективність діагностики завдяки простому інтерфейсу, наочної візуалізації і допоміжним вказівниками.

Strain+

Stress Echo

Пакет Stress Echo використовується для порівняльної оцінки руху стінки шлуночка в спокої і під навантаженням. Включає в себе протоколи Stress Echo із застосуванням фізичної або фармакологічної навантаження, а також індивідуально програмовані призначені для користувача протоколи.

Шаблон протоколу Stress Echo

Arterial AnalysisTM

Артеріальний аналіз визначає функціональні зміни судин, вимірюючи жорсткість, товщину інтиму-медіа і швидкість поширення пульсової хвилі загальної сонної артерії. Технологія виявляє серцево-судинні захворювання на ранній стадії, так як функціональні зміни проявляються раніше морфологічних.

Артеріальний аналіз


Передові технології 5D

Напівавтоматичні функції в складі пакету технологій 5D скорочують залежність результатів вимірювань від оператора, що збільшує пропускну здатність кабінету УЗ-діагностики. Технології 5D підвищують надійність і якість досліджень, допомагаючи швидко поставити точний діагноз.

5D CNS™

У режимі 5D CNS™ автоматично проводяться 6 ключових вимірів головного мозку плода (БПР, ОГ, ЛЗР, мозочок, бічні шлуночки, БЦ) в трьох поперечних проекціях. Технологія збільшує пропускну здатність кабінету УЗ-діагностики, так як дослідження виконується всього в два кліка.

5D CNS

5D NT™

Функція 5D NT™ знижує залежність результату від оператора при вимірюванні товщини комірного і интракраниального простору плода в першому триместрі вагітності. З її допомогою можна автоматично визначати точне положення середньо-сагітальній площині, повертаючи зображення і змінюючи його масштаб. Ця інноваційна технологія особливо корисна при нестандартному положенні плода.

5D NT

Інші технології

5D LB™

Режим 5D LB™ дозволяє автоматично виміряти довгі кістки плода на основі об’ємних даних з наочною візуалізацією. Режим забезпечує високу ефективність діагностики, збільшуючи точність і скорочуючи час вимірювань.

5D Follicle™

Функція 5D Follicle™ автоматично оцінює кількість, розмір і обсяг фолікул під час гінекологічного обстеження.


Якісна візуалізація 3D/4D

Система HS70A – це реалістічні зображення з цінною анатомічної інформацією, створювані з Використання передових технологій візуалізації Samsung для точної акушерської діагностики.

Realistic Vue™

Функція RealisticVue™ забезпечує тривимірний вигляд анатомічних структур у найдрібніших деталях і реалістичним сприйняттям глибини. Досить вибрати напрямок джерела світла, і ретельно розраховані тіні забезпечать реалістичне зображення анатомічних структур

RealisticVue™

HDVITM

HDVI™ дозволяє отримати зображення чудової якості – з високою контрастністю, прекрасної диференціацією тканин, чітким відображенням контурів і зниженою зернистістю, що забезпечує достовірність діагностики.

без HDVI™

з HDVI™


Інтуїтивний, налагоджений робочий процес

Швидкі предустановки

Функція Quick Preset здійснює вибір найпоширеніших комбінацій датчиківі попередніх одним дотиком, що спрощує процес сканування і збільшує продуктивність.

EZ-Exam+™

Функція EZ-Exam + ™ об’єднує окремі етапи діагностики в єдиний процес. Запам’ятовуючи кращі протоколи досліджень, вона допомагає спростити і прискорити роботу.

EZ-Exam+™

Передова технологія QuickScan

Технологія QuickScan від Samsung одним натисканням кнопки оптимізує настройки сірої шкали та параметри режиму доплера.

без QuickScan

з QuickScan


1) 23-дюймовий ЖК-монітор Full HD

ЖК-дисплей Full HD з діагоналлю 23 дюйма забезпечує чіткість, чудову контрастність і яскраву палітру під різними кутами огляду і будь-яких умовах освітлення

2) 10,1-дюймовий сенсорний экран

10,1- дюймовий сенсорний екран з підвищеною чутливістю забезпечує ефективну взаємодію з обладнанням.

3) Нагрівач гелю

Регульований нагрівач (два рівня нагріву) підтримує комфортну температуру гелю.

Бесшумна робота

Завдяки виключно безшумної роботі HS70A при включеному апараті можна проводити навіть аускультацію.