Ультразвукове обладнання
Samsung HS60

Розширте діагностичні кордони

Спеціальні програми та розширені функції 3D-візуалізації дозволяють точно проводити діагностику в різних анатомічних областях, включаючи черевну порожнину, молочну залозу, щитовидну залозу, серце тощо.

Датчикі S-Vue™

Система HS60 підтримує роботу монокристалічних датчиків. Датчики S-Vue працюють в більш широкому діапазоні частот і мають поліпшені п’єзоелектричні властивості завдяки інноваційній кристалічної решітці. Можливості датчиків дозволяють збільшити глибину сканування, отримуючи зображення з високою роздільною здатністю навіть при дослідженнях «важких» пацієнтів.

.

HQ-Vision™

Функція обробки зображенні HQ-Vision™ усуває розмитість, притаманну ультразвуковим знімкам, і робить їх більш чіткими.

S-Flow™

Технологія спрямованого енергетичного допплерa S-Flow™ дозволяє детально розглянути найдрібніші периферичні кровоносні судини. Функція забезпечує точну діагностику в тих випадках, коли дослідження кровотоку утруднено.

ClearVision

Фільтр для зменшення рівня шуму ClearVision оптимізує зображення за акустичними властивостями тканини в режимі реального часу в залежності від обраної програми дослідження. Фільтр підсилює контрастне дозвіл 2D-зображення і чіткість контурів. Розробка компанією Samsung цієї спеціалізованої технології дозволяє значно підвищити якість зображення.

S-Harmonic™

Функція S-Harmonic™ з технологією інверсії імпульсів забезпечує більш якісне ультразвукове зображення, підвищуючи чіткість його фрагментів і знижуючи рівень шумів.

Strain +

Strain + — це кількісний метод оцінки глобальної та локальної скоротливості стінок лівого шлуночка (ЛШ). Досить вказати три точки, і Strain + автоматично створить контур стінок шлуночка з розрахунком даних деформації. У режимі Strain + на екран виводяться чотири зображення для швидкої і точної оцінки функції ЛШ: три стандартних проекції ЛШ і діаграма «Бичачий очей». Функція Strain + від Samsung покращує ефективність діагностики завдяки простому інтерфейсу, наочної візуалізації і допоміжним вказівниками.

ElastoScan™

Діагностична ультразвукова технологія візуалізації еластичності тканин ElastoScan™ допомагає визначити в тканинах щільні освіти, надаючи інформацію про жорсткість у вигляді кольорової карти

E-Strain™

E-Strain™ використовується в повсякденній практиці для оперативного розрахунку співвідношення рівнів деформації двох областей дослідження. Для отримання достовірного результату досить вибрати дві мети — і потім прийняти обгрунтоване рішення щодо додаткових діагностичних процедур.

S-Detected™ для дослідження молочних залоз

Функція S-Detect™ для дослідження молочних залоз дозволяє стандартизувати процедури аналізу і класифікації утворень за допомогою інтегрованої системи BI-RADS® * (скор. від Breast Imaging- Reporting and Data System — система аналізу і протоколювання результатів променевих досліджень молочної залози). В областідослідження дана функція автоматично визначає межі освіти, виконує класифікацію по лексикону BI-RADS® і експортує зображення, оптимізуючи робочий процес.


Інновації в дослідженнях жіночого здоров’я

Система HS60 надає розширений діагностичний інструментарій для проведення ефективних акушерсько-гінекологічних досліджень.

Можливості HS60 допомагають лікареві з повною впевненістю проводити діагностику своїх пацієнток.

5D Follicle™

функція 5D Follicle™ автоматично оцінює кількість, розмір і обсяг фолікул під час гінекологічного обстеження.

BiometryAssist™

Більше немає необхідності виконувати вручну рутинні біометричні вимірювання — такі, як ОГ, БПР, ОЖ, ДБ. Напівавтоматична функція BiometryAssist™ дозволяє оцінити фетометричних параметри плода швидше і з більшою точністю, не перериваючи дослідження.

5D NT™

Функція 5D NT™ знижує залежність результату від оператора при вимірюванні товщини комірного і интракраниального простору плода в першому триместрі вагітності. З її допомогою можна автоматично визначати точне положення середньо-сагітальній площині, повертаючи зображення і змінюючи його масштаб. Ця інноваційна технологія особливо корисна при нестандартному положенні плода.

5D Heart Color™

5D Heart Color дозволяє в рамках ехокардіографічної діагностики плоду досліджувати структури серця на предмет потенційних порушень кровотоку. При цьому на дисплей виводяться 9 стандартних ехокардіографічних зрізів плода на основі об’ємних даних STIC і КДК.CrystalVue™

Передова технологія Crystal Vue удосконалює візуалізацію внутрішніх і зовнішніх структур в одному об’ємному зображенні, за рахунок зміни показників градієнта і прозорості. В результаті формується зображення чудової якості, що збільшує надійність діагностики.RealisticVue™

Функція RealisticVue™ забезпечує тривимірний вигляд анатомічних структур у найдрібніших деталях і реалістичним сприйняттям глибини. Досить вибрати напрямок джерела світла, і ретельно розраховані тіні забезпечать реалістичне зображення анатомічних структур.


Нагрівач гелю

Регульований нагрівач гелю (два рівня нагріву) підтримує комфортну температуру.

Твердотільний накопичувач (SSD)

Система HS60 використовує вдосконалені твердотільні накопичувачі Samsung. При високій стабільності і надійності вони забезпечують більш швидке завантаження, збільшену частоту кадрів і прискорену обробку зображення.

BatteryAssist™

BatteryAssist™ підключає вбудовану акумуляторну батарею, що дає можливість продовжувати дослідження при тимчасове припинення живлення від джерела змінного струму. Крім того, вбудований акумулятор підтримує сплячий режим, скорочуючи час включення і виключення системи.

Другие продукты в категори Ультразвуковое оборудование