Root платформа

Центр моніторингу Root дозволяє об’єднати різні технології пристрою та системи моніторингу на єдиній платформі за принципом plug-and-play через універсальні роз’єми МОС-9. Це дозволяє централізувати моніторинг стану пацієнта з виведенням на єдиний дисплей показників пульсоксиметрії та регіонарної оксиметрії, неінвзивного артеріального тиску та температури тіла, а також неінвазивної регіонарної оксигенації внутрішніх органів.

Платформа Root оснащена великим дисплеєм високої чіткості з діагоналлю 10,1” та має інтуїтивно зрозуміле сенсорне управління. Спеціалісти можуть самостійно налаштовувати дисплей для відображення необхідних даних.

О3

Технологія церебральної оксиметрії дозволяє неінвазивно оцінювати насичення гемоглобіну киснем (rSO2) у тканинах головного мозку, відстежувати баланс між доставкою та споживанням кисню.

Сприяє виявленню змін метаболізму від незначних до глибокого пригнічення, а також гіпоксії та ішемії мозку.

Для новонароджених дітей використовуються спеціальні неонатальні датчики. Вони фіксуються та встановлюються завдяки клейким анкерам, забезпечують безперебійне отримання сигналу оптимальної якості.

Підвищення клінічної ефективності

Оснащення додатковим блоком О3 дозволяє оцінювати регіонарну оксигенацію внутрішніх органів.Інтеграція в платформу Root пульсоксиметра Radical-7 з технологіями Masimo SET та Rainbow SET дозволяє відстежувати стандартні показники SpO2, ЧСС, PI (індекс перфузії), а також (опціонально):

Індекс варіабельності плетизмограми (PVi)

Відображає зміни таких фізіологічних показників як тонус судин, об’єм циркулюючої крові та внутрішньогрудний тиск. Сприяє діагностиці гострої гіповолемії, невідповідності об’єму циркулюючої крові ємності судинного русла і може бути інструментом оцінки ефективності інфузійної терапії.

Неінвазивний моніторинг гемоглобіну (SpHb):

Показник загального гемоглобіну в динаміці сприяє виявленню прихованих кровотеч, гострої та хронічної анемії, артеріальної гіпоксемії.

Клінічні дослідження підтвердили, що контроль SpHb допомагає уникнути необгрунтованих гемотрансфузій та знизити витрати на використання донорської крові.

Вимірювання рівня метгемоглобіну (SpMet)

Допомагає оцінити рівень метгемоглобіну в крові і сприяє більш ранньому виявлення та усунення прихованої реакції на багато широко використовуваних препаратів

Визначення концентрації карбоксигемоглобіну (SpCO)

Сприяє ранньому виявленню та запобіганню сильного отруєння організму чадним газом

Індекс резерву кисню (ORi)

Перший у світі параметр неінвазивного та безперервного моніторингу статусу оксигенації пацієнта в діапазоні помірної гіпероксії (PaO2 >100 та ≤200 мм рт. ст). Насичення артеріальної крові киснем, яке вимірюється за допомогою неінвазивної пульсоксиметрії, не дозволяє проводити оцінку в зоні гіпероксії через згладжування кривої дисоціації оксигемоглобіну. Використання індексу ORi забезпечує: розширену візуалізацію під час преоксигенації перед інтубацією, попереднє попередження про загрозу десатурації, моніторинг кисневого резерву при титруванні у пацієнтів, які отримують додатковий кисень

Вимірювання об’ємного вмісту кисню в крові (SpOC)

Акустичне вимірювання частоти дихання (RRa)

Діагностує на ранній стадії дихальну недостатність та незадовільний стан пацієнта

Частота дихання за плетизмограмою (RRp)

Частота дихальних рухів, виміряна за змінами плетизмографічної кривої