Революційні можливості в діагностиці

RS85 з новими діагностичними функціями, забезпечує виняткову якість зображення і високу продуктивність. Передові технології з використанням штучного інтелекту дозволяють з упевненістю підтверджувати складні випадки. У той же час, легка в експлуатації система полегшує роботу, пов’язану з рутинною скануванням.

Складні 2D і кольорові зображення, оброблені CrystalPure ™

Модуль обробки зображень CrystalPure™ допоможе вам зробити більш надійну діагностику за допомогою базових 2D-зображень і поліпшеної кольоропередачі. Він також зменшує частоту появи перешкод і підвищує рівень обробки кольорового сигналу.

Технологія посиленою візуалізації Crystal Architecture™

Crystal Architecture ™, архітектура обробки зображень, що поєднує в собі CrystalBeam ™ , CrystalPure ™, та датчикі S-Vue, забезпечує кристально чисте зображення.

CrystalBeam ™ – це нова технологія формування променю, що забезпечує високу якість і високу однорідність зображень.

CrystalPure ™ – це сучасний процесор ультразвукової візуалізації Samsung з поліпшеною обробкою 2D-зображень, обробкою колірного сигналу і вдосконаленим інтелектуальним алгоритмом, який забезпечує видатну продуктивність зображення і ефективний робочий процес в складних випадках.

ShadowHDR™

ShadowHDR™ вибірково застосовує високочастотний і низькочастотний ультразвук для виявлення тіньових областей, таких як голова плода або хребет, де відбувається затухання.

без ShadowHDR™

з ShadowHDR™

HQ-Vision™

Функція обробки зображенні HQ-Vision™ усуває розмитість, притаманну ультразвуковим знімкам, і робить їх більш чіткими.

Cухожиля без HQ-Vision™

Cухожиля з HQ-Vision™

PureVision™

PureVision™ – це функція обробки зображень, яка виводить з хорошою рівномірністю та чітким зображенням, виконуючи придушення шумного випромінювання та покращення краю в B-режимі.

без PureVision™

з PureVision™

MV-Flow™

MV-Flow™ візуалізує мікроциркуляцію і уповільнений кровотік інтенсивністю кольору.

Нирка з MV-Flow™

S-Flow™

Технологія спрямованого енергетичного допплерa S-Flow™ дозволяє детально розглянути найдрібніші периферичні кровоносні судини. Функція забезпечує точну діагностику в тих випадках, коли дослідження кровотоку утруднено.

Сухожиля пальців з S-Flow™

LumiFlow™

LumiFlow™ – це функція, яка візуалізує кровотік в тривимірному вигляді, щоб допомогти інтуїтивно зрозуміти структуру кровотоку і дрібних судин.

Вузол щитовидної залози (S-Flow™ з LumiFlow™)


Штучний інтелект для надійної діагностики

Наші функції дозволяють медичним працівникам здійснювати навігацію і кількісну оцінку поширення ультразвуку в режимі реального часу, допомагаючи їм візуалізувати і робити свої оцінки з високою точністю.

EzHRI™

HRI (Hepato Renal Index)це показник для кількісної оцінки стеатозу печінки шляхом порівняння ехогенності паренхіми печінки і кори нирок.

EzHRI™

TAI™

TAI ™ (Tissue Attenuation Imaging) забезпечує кількісний вимір ослаблення в тканинах для оцінки стеатотіческіх змін печінки.

TAI™

TSI™

TSI ™ (Tissue Scatter distribution Imaging) забезпечує кількісний вимір розподілу тканинного розсіювання для оцінки стеатотіческіх змін печінки.

TSI™

S-Shearwave Imaging™

S-Shearwave Imaging™ дозволяє проводити неінвазивну оцінку жорстких тканин у різних застосуваннях. Еластограма з кольоровим кодуванням, кількісні вимірювання, параметри відображення та функції ROI, які вибирає користувач, особливо корисні для точної діагностики захворювань молочної залози та печінки.

Печінка з S-Shearwave Imaging™

S-Detect™

S-Detect™ for Breast

Функція, яка аналізує окремі поразки в молочній залозі, надає дані аналізу, застосовує BI-RADS ATLAS* (Breast Imaging-Reporting and Data System, Atlas) для забезпечення стандартизованої звітності. Спрощує діагностику і оптимізує робочий процес.

S-Detect™ for Breast

S-Detect™ for Thyroid

Функція, яка аналізує окремі поразки в щитовидної залози, надає дані аналізу, застосовує ATA*, BTA*, EU-TIRADS* and K-TIRADS* для забезпечення стандартизованої звітності. Спрощує діагностику і оптимізує робочий процес.

S-Detect™ for Thyroid


RS85 пропонує широкий спектр функцій і спеціальних інструментів, які допомагають у проведенні інтервенційних процедур

S-Fusion™

S-Fusion™ дозволяє одночасно локалізувати ураження за допомогою ультразвуку в реальному часі в поєднанні з іншими методами об’ємного зображення.

Автоматична реєстрація Samsung допомагає швидко і точно об’єднати зображення, підвищуючи ефективність і скорочуючи час процедури. S-Fusion ™ забезпечує точне націлювання під час інтервенційних та інших складних клінічних процедур.

Matching Auto 

Автоматичне співставлення дозволяє виконувати автоматичну первісну реєстрацію шляхом прикріплення зовнішніх маркерів до тіла пацієнта перед обробкою S-Fusion™, що сприяє швидкому і точному обстеження.

Positioning Auto

Автоматичне позиціонування допомагає швидко і ефективно проводити обстеження за допомогою однокрокової початкової реєстрації між КТ / МР та ультразвуковими зображеннями. 

Auto Calibration

S-Fusion ™ for Prostate підтримує автоматичну функцію калібрування в режимі реального часу, яка допомагає вам виконувати більш точні і надійні процедури.

Auto Calibration

Deformation Correction

Корекція деформації – це функція, що дозволяє підвищити точність реєстрації за допомогою зображення МР / КТ / ПЕТ шляхом корекції деформованої форми передміхурову залозу, коли датчик стискається під час процедури, і вона корисна для цільової біопсії.

Deformation Correction

3D Modeling

S-Fusion ™ for Prostate забезпечує безпечну навігацію і точне націлювання під час біопсії простати на основі 3D-моделей, створених з наборів даних МР, а також надає функцію для повідомлення про місцезнаходження біопсії.

3D Modeling

Інші технології

S-Fusion™ for Prostate

S-Fusion ™ for Prostate  забезпечує точне націлювання під час біопсії передміхурову залозу. На основі 3D-моделей, створених з використанням наборів даних МР, S-Fusion ™ for Prostate містить вказівки з біопсії, що допомагає безпечно орієнтуватися і націлюватися на передміхурову залозу.