Ефективність кожного дня

Вдосконалений, але при цьому бюджетний інструмент Samsung може розширити можливості досліджень різного призначення.

Передові технології візуалізації

ClearVision

Фільтр для зменшення рівня шуму ClearVision оптимізує зображення за акустичними властивостями тканини в режимі реального часу в залежності від обраної програми дослідження.

Фільтр підсилює контрастне дозвіл 2D-зображення і чіткість контурів.

Розробка компанією Samsung цієї спеціалізованої технології дозволяє значно підвищити якість зображення.

Сухожиля без ClearVision

Сухожиля з ClearVision

MultiVision

Технологія багатопроменевого сканування, яка управляє управляє ультразвуковим променем і використовує для побудови зображення скани з різних площин. Це забезпечує візуалізацію з найкращим просторовим та контрастним дозволом, відмінно відображає щільність тканин та дозволяє точне вимірювання внутрішніх органів

без MultiVision

з MultiVision

S-HarmonicTM

Функція S-Harmonic™ з технологією інверсії імпульсів забезпечує більш якісне ультразвукове зображення, підвищуючи чіткість його фрагментів і знижуючи рівень шумів.

без S-Harmonic™

з S-Harmonic™

S-Flow™

Технологія спрямованого енергетичного допплерa S-Flow™ дозволяє детально розглянути найдрібніші периферичні кровоносні судини. Функція забезпечує точну діагностику в тих випадках, коли дослідження кровотоку утруднено.

Сухожиля пальців з S-Flow™


Вдосконалені інструменти для всіх видів досліджень

ElastoScan™

Діагностична ультразвукова технологія візуалізації еластичності тканин ElastoScan™ допомагає визначити в тканинах щільні освіти, надаючи інформацію про жорсткість у вигляді кольорової карти

Молочна залоза ElastoScan™

Strain+

Strain+ – це кількісний метод оцінки глобальної та локальної скоротливості стінок лівого шлуночка (ЛШ). Досить вказати три точки, і Strain + автоматично створить контур стінок шлуночка з розрахунком даних деформації. У режимі Strain + на екран виводяться чотири зображення для швидкої і точної оцінки функції ЛШ: три стандартних проекції ЛШ і діаграма «Бичачий очей». Функція Strain + від Samsung покращує ефективність діагностики завдяки простому інтерфейсу, наочної візуалізації і допоміжним вказівниками.

Strain+

Auto IMT +

Функція Auto IMT + дозволяє оцінити ризик розвитку серцево-судинних захворювань у пацієнта. З її допомогою можна виміряти товщину комплексу інтима-медіа передньої і задньої стінок загальної сонної артерії одним натисканням кнопки. Це дозволяє точно діагностувати вирогідність стенозу судин.

Auto IMT+


Спеціальні віди досліджень

5D Follicle™

функція 5D Follicle™ автоматично оцінює кількість, розмір і обсяг фолікул під час гінекологічного обстеження.

Вимірювання фолікулів в режимі 5D Follicle™

5D NT™

Функція 5D NT™ знижує залежність результату від оператора при вимірюванні товщини комірного і интракраниального простору плода в першому триместрі вагітності. З її допомогою можна автоматично визначати точне положення середньо-сагітальній площині, повертаючи зображення і змінюючи його масштаб. Ця інноваційна технологія особливо корисна при нестандартному положенні плода.

5D NT

Realistic Vue™

Функція RealisticVue™ забезпечує тривимірний вигляд анатомічних структур у найдрібніших деталях і реалістичним сприйняттям глибини. Досить вибрати напрямок джерела світла, і ретельно розраховані тіні забезпечать реалістичне зображення анатомічних структур

RealisticVue™


1) Нагрівач гелю (опція)

Регульований нагрівач гелю (два рівня нагріву) підтримує комфортну температуру.

2) Монітор

  • Налаштування монітору по висоті
  • 10.1 дюймовий сенсорний екран управління

3) Тримач для вагінального датчику

4) Кишення для зберігання документів