Базова функціональність

Завдяки ергономічній конструкції і орієнтованих на користувача функцій система HS30 допомагає підвищити продуктивність і комфорт сканування. 

HS30 забезпечує чітку візуалізацію, а його основні інструменти призначені для забезпечення ефективного діагностичного процесу.

Передові технології візуалізації

ClearVision

Фільтр для зменшення рівня шуму ClearVision оптимізує зображення за акустичними властивостями тканини в режимі реального часу в залежності від обраної програми дослідження.

Фільтр підсилює контрастне дозвіл 2D-зображення і чіткість контурів.

Розробка компанією Samsung цієї спеціалізованої технології дозволяє значно підвищити якість зображення.

Сухожиля без ClearVision

Сухожиля з ClearVision

S-HarmonicTM

Функція S-Harmonic™ з технологією інверсії імпульсів забезпечує більш якісне ультразвукове зображення, підвищуючи чіткість його фрагментів і знижуючи рівень шумів.

без S-Harmonic™

з S-Harmonic™

S-Flow™

Технологія спрямованого енергетичного допплерa S-Flow™ дозволяє детально розглянути найдрібніші периферичні кровоносні судини. Функція забезпечує точну діагностику в тих випадках, коли дослідження кровотоку утруднено.

Сухожиля пальців з S-Flow™


Вдосконалені інструменти для всіх видів досліджень

ElastoScan™

Діагностична ультразвукова технологія візуалізації еластичності тканин ElastoScan™ допомагає визначити в тканинах щільні освіти, надаючи інформацію про жорсткість у вигляді кольорової карти

Молочна залоза ElastoScan™

Strain+

Strain+ – це кількісний метод оцінки глобальної та локальної скоротливості стінок лівого шлуночка (ЛШ). Досить вказати три точки, і Strain + автоматично створить контур стінок шлуночка з розрахунком даних деформації. У режимі Strain + на екран виводяться чотири зображення для швидкої і точної оцінки функції ЛШ: три стандартних проекції ЛШ і діаграма «Бичачий очей». Функція Strain + від Samsung покращує ефективність діагностики завдяки простому інтерфейсу, наочної візуалізації і допоміжним вказівниками.

Strain+

Auto IMT +

Функція Auto IMT + дозволяє оцінити ризик розвитку серцево-судинних захворювань у пацієнта. З її допомогою можна виміряти товщину комплексу інтима-медіа передньої і задньої стінок загальної сонної артерії одним натисканням кнопки. Це дозволяє точно діагностувати вирогідність стенозу судин.

Auto IMT+


Підвищення ефективності

EzAssist™

EzAssist™ – надає анатомічну інформацію про тіло людини на екрані, щоб полегшити ультразвукове сканування для непідготовлених користувачів.

EzExam + ™

EzExam + ™ дозволяє користувачам створювати або використовувати зумовлені протоколи і може допомогти користувачам провести повне розслідування, виключивши ризик забути захоплення зображення або петлі, а також вимірювання та зміни налаштувань датчика.

EzExam + ™

EzCompare™

EzCompare™ дозволяє отримувати доступ до раніше складених досліджень, щоб оцінити відповідні погляди на бічній стороні. EzCompare™ автоматично відповідає налаштуванням зображення, анотаціям і маркерам тіл, отриманих у попередньому дослідженні.

Інші технології

NeedlMate +

NeedlMate + – допомагає при наведенні голки при виконанні часто використовуваних втручань

Panoramic

Панорамне зображення відображає розширене поле зору, що дозволяє користувачам досліджувати ширшу область.

Панорамна зйомка також підтримує кутовий сканування з даними, отриманими від лінійного і конвексного датчика.