SAMSUNG HS30

Базова функціональність

Завдяки ергономічній конструкції і орієнтованим на користувача функціям, HS30допомагає підвищити продуктивність і комфорт сканування,забезпечуючи чітку візуалізацію. Основні інструменти апарата призначені для забезпечення ефективного діагностичного процесу.

Передові технології візуалізації

Фільтр придушення шумів покращує якість зображення у В-режимі

Пригнічуючи шуми, фільтр підвищує чіткість контурів та контрастність 2D-зображень. Модуль ClearVision у реальному часі посилює роздільну здатність, дозволяючи провести більш точну діагностику.

Візуалізація печінки без технології ClearVision™

Візуалізація печінки з технологією ClearVision™

Рівномірна якість зображення по всій площі

Технологія S-Harmonic™ знижує рівень шумів, підвищує контрастність та забезпечує рівномірну якість зображення по всій площі фрагмента, що досліджується.

Візуалізація матки без технології S-Harmonic™

Візуалізація матки з технологією S-Harmonic™

Направлений енергетичний доплер для досліджень периферичних судин

Технологія S-Flow™ на основі енергетичного доплера дає можливість досліджувати периферичні судини, отримуючи достовірну інформацію про інтенсивність та напрямок кровотоку.

Візуалізація щитоподібної залози у режимі S-Flow™

Візуалізація нирки у режимі S-Flow™

Функції підвищення ефективності дослідженнь

ElastoScan™

Діагностична ультразвукова технологія візуалізації еластичності тканин ElastoScan™ допомагає визначити ущільнення у тканинах, надаючи інформацію про жорсткість у вигляді кольорової карти.

Візуалізація молочної залози у режимі ElastoScan™

Вимірювання деформації міокарда у режимі Strain+

Strain+

Strain+ – це кількісний метод оцінки глобальної та локальної скоротливості стінок лівого шлуночка (ЛШ). Досить вказати три точки, і система автоматично створить контур стінок шлуночка з розрахунком даних деформації. У режимі Strain+ на екран виводяться чотири зображення для швидкої і точної оцінки функції ЛШ: три стандартних проекції ЛШ і діаграма «Бичаче око». Функція Strain+ від Samsung покращує ефективність діагностики завдяки простому інтерфейсу, наочної візуалізації і допоміжним вказівниками.

AutoIMT+

Функція Auto IMT+ дозволяє оцінити ризик розвитку серцево-судинних захворювань у пацієнта. З її допомогою можна виміряти товщину комплексу інтима-медіа передньої і задньої стінок загальної сонної артерії одним натисканням кнопки. Це дозволяє точно діагностувати вирогідність стенозу судин.

Візуалізація артерії у режимі AutoIMT+

Візуалізація голки з функцією NeedleMate+™

NeedleMate+™

Ця функція з високою точністю визначає розташування голки під час інтервенційних втручаннь. Покращена точність і ефективність процедури можлива завдяки керуванню променем, доданому до NeedleMate+™.

Функції підвищення ефективності дослідженнь

EzAssist™

EzAssist™ – надає анатомічну інформацію про тіло людини на екрані, щоб полегшити ультразвукове сканування.

EzExam+™

EzExam+™ дозволяє користувачам створювати та використовувати власні протоколи дослідженнь і допомогає уникнути ризику пропускання певного вимірювання, а зміни налаштувань датчика.

EzCompare™

EzCompare™ дозволяє отримувати доступ до проведених раніше досліджень, щоб оцінити зміни відносно поточного дослідження. EzCompare™ автоматично виводить налаштування зображення, анотації і маркери тіла, що були отримані у попередньому дослідженні.

Panoramic

Функція панорамного зображення дозволяє розширити поле зору, що дозволяє користувачам досліджувати ширшу область.