Мобільна перевага

Портативний ультразвуковий апарат HM70 EVO відрізняється високою продуктивністю. Сучасні технології у поєднанні з ергономічним мобільним корпусом дозволяють лікарям приймати вірні рішення у найскладніших ситуаціях. Автоматизовані процеси легко підлаштовуються під усі типи досліджень та гарантують високоточне зображення:

  • Універсальність. Робота в різних режимах та з пацієнтами будь-якого профілю
  • Стабільне функціонування при переміщенні з використанням спеціалізованого візка Samsung
  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що спрощує експлуатацію
  • Підвищена на 38% жорсткість конструкції із збільшеним терміном служби незалежно від умов експлуатації
  • Мобільність. Для робочого дня достатньо однієї підзарядки

Неперевершена якість візуалізації

Високотехнологічна платформа для обробки зображень дозволяє досягти виняткової якості візуалізації за достатньої глибини проникнення. Кольорові 2D- та 3D-зображення характеризуються чіткістю, однорідністю та високою роздільною здатністю. Апарат HM70 EVO використовує передові технології візуалізації та забезпечує лікаря впевненістю у результатах дослідження.

Фільтр придушення шумів покращує якість зображення у В-режимі

Пригнічуючи шуми, фільтр підвищує чіткість контурів та контрастність 2D-зображень. Модуль ClearVision у реальному часі посилює дозвіл, дозволяючи провести більш точну діагностику

Сухожиля без ClearVision

Сухожиля з ClearVision

Рівномірна якість зображення по всій площі

Технологія S-Harmonic™ знижує рівень шумів, підвищує контрастність та забезпечує рівномірну якість зображення по всій площі фрагмента, що досліджується

без S-Harmonic™

з S-Harmonic™

Направлений енергетичний доплер для досліджень периферичних судин

Технологія S-Flow™ на основі енергетичного допплера дає можливість досліджувати периферичні судини, отримуючи достовірну інформацію про інтенсивність та напрямок кровотоку.

Сухожиля пальців з S-Flow™

Технологія тривимірної анатомічної візуалізації з реалістичним зображенням

Технологія RealisticVue™ відтворює високоякісне об’ємне анатомічно достовірне зображення з винятковим опрацюванням деталей за достатньої глибини проникнення. Функція вибору джерела і напрями світла керує тінями, додатково покращуючи візуалізацію анатомічних структур.

RealisticVue™


Продуманість у кожній деталі

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс HM70 EVO дає можливість в екстреній ситуації негайно розпочати роботу. Час на налаштування зведено до мінімуму, система забезпечує моментальний та безперервний доступ до функціонала з будь-якого положення.

Інтерфейс, налаштований на розуміння

Інтуїтивно зрозумілий дизайн екрану ясно і точно передає інформацію, відображаючи у простій та зрозумілій формі навіть складні процеси.

Рівень заряду батареї

Рівень пам’яті

Повноекранний режим для перегляду статичних зображень та кінопетлі

Під час дослідження статичні зображення та кінопетлі можна спостерігати в режимі повного екрану.

Широкоформатне відображення

Створення попередніх протоколів, які забезпечують точну послідовність проведення дослідження

Технологія EzExam+™ створює попередні протоколи дослідження, полегшуючи робочий процес. Забезпечуючи належну послідовність проведення дослідження, EzExam+™ усуває ризик втрати або дублювання зображень, а також несанкціонованої зміни пресет-налаштувань.

EZ-Exam+™

Помічник під час проведення дослідження

Технологія допомоги EzAssist™ може бути корисною при двовимірному скануванні в реальному часі. У процесі діагностики фахівці можуть скористатися бібліотекою демонстраційних зображень та відеофрагментів.

Вибір датчика та налаштувань одним дотиком

Функція QuickPreset полегшує процедуру сканування. Вибрати датчик та необхідні пресет-налаштування можна в один дотик.

Інші технології

Швидкий старт за невідкладної допомоги

Для прискореного обстеження у надзвичайних обставинах можна скористатися тимчасовим ID з подальшим внесенням змін до даних пацієнта.

Збереження даних на USB-накопичувачі

Функція QuickSave миттєво зберігає дані дослідження на флеш-накопичувачі.


Ергономічний дизайн

Корпус ультразвукового апарату HM70 EVO виконаний з магнієвого сплаву, а внутрішня конструкція організована за принципом стільникової структури, завдяки чому досягається виняткова надійність приладу. Автономність та безперебійну роботу апарату забезпечує вбудований акумулятор, який стабільно працює у режимі підвищених навантажень.

Міцний корпус надійно захищає від механічних пошкоджень

Міцний рифлений корпус та внутрішня конструкція, організована за принципом стільникової структури, на 38% підвищують стійкість системи до механічного впливу

Технологія KeySkin захищає від пилу, рідин та забруднень

1) Одного заряду вистачає майже весь робочий день

З використанням додаткової батареї термін служби акумулятора зріс до 7,5 години. Попередній термін служби виріс більш ніж на 100%, що розширило сферу застосування системи.

2) Підключення до 3 датчиків та економія часу при перемиканні з одного датчика на інший

Візок, що додається як опція, містить три порти для підключення датчиків. Миттєве перемикання між датчиками заощаджує цінний час у ситуації, коли рахунок йде на секунди..

3) Зручний кейс з протиударною подушкою, що 3 надійно захищає від механічних пошкоджень при транспортуванні.

Кейс для транспортування дозволяє безпечно та надійно переносити систему, укомплектовану датчиками та іншим приладдям..


Різноманітне клінічне застосування

Система HM70 EVO застосовується для різних груп пацієнтів у різноманітних сферах клінічної практики – в акушерстві, гінекології, мамології, невідкладній медицині. Завдяки функціональному набору, характеристикам та високій адаптивності у поєднанні з компактністю вона ідеально підходить для оперативного застосування практично в будь-якій ситуації. Універсальність застосування дозволяє фахівцям швидко та ефективно проводити діагностичні процедури.

Strain+

Strain+ – це кількісний метод оцінки глобальної та локальної скоротливості стінок лівого шлуночка (ЛШ). Досить вказати три точки, і Strain + автоматично створить контур стінок шлуночка з розрахунком даних деформації. У режимі Strain + на екран виводяться чотири зображення для швидкої і точної оцінки функції ЛШ: три стандартних проекції ЛШ і діаграма «Бичачий очей». Функція Strain + від Samsung покращує ефективність діагностики завдяки простому інтерфейсу, наочної візуалізації і допоміжним вказівниками.

Strain+

BiometryAssistTM

Більше немає необхідності виконувати вручну рутинні біометричні вимірювання – такі, як ОГ, БПР, ОЖ, ДБ. Напівавтоматична функція BiometryAssist™ дозволяє оцінити фетометричних параметри плода швидше і з більшою точністю, не перериваючи дослідження.

BiometryAssistTM

ClearVisionTM

Фільтр для зменшення рівня шуму ClearVision оптимізує зображення за акустичними властивостями тканини в режимі реального часу в залежності від обраної програми дослідження. Фільтр підсилює контрастне дозвіл 2D-зображення і чіткість контурів. Розробка компанією Samsung цієї спеціалізованої технології дозволяє значно підвищити якість зображення.

Сухожиля без ClearVision

Сухожиля з ClearVision

E-Breast™

E-Strain™ використовується в повсякденній практиці для оперативного розрахунку співвідношення рівнів деформації двох областей дослідження. Для отримання достовірного результату досить вибрати дві мети – і потім прийняти обгрунтоване рішення щодо додаткових діагностичних процедур.

Молочна залоза E-Strain™

AutoIMT+

Функція Auto IMT + дозволяє оцінити ризик розвитку серцево-судинних захворювань у пацієнта. З її допомогою можна виміряти товщину комплексу інтима-медіа передньої і задньої стінок загальної сонної артерії одним натисканням кнопки. Це дозволяє точно діагностувати вирогідність стенозу судин.

Auto IMT +