Ультразвукове обладнання
Samsung HERA W10

Виробник:
Samsung
Країна:

Новий ривок в обробці зображення

HERA (абревіатура від Hyper-aperture and Enhanced Reconstruction Architecture) – це нова видатна ультразвукова платформа Samsung, призначена для отримання чудових зображень.

Аналогічно, платформа HERA пропонує доступ до ультрасучасної ергономіки з простим, але геніальним зовнішнім виглядом.

HERA W10, провідна модель платформи HERA, допоможе вам отримати більше інформації про діагностику завдяки інтуїтивно зрозумілим візуалізаціям, точним аналітичним функціям та миттєвій роботі.для підтримки здоров’я жінок протягом усього життя, старанно шукаючи нові можливості в ультразвуковій діагностиці.

Передові технології обробки зображень на базі Crystal Architecture™

Crystal Architecture™, архітектура обробки зображень, яка поєднує CrystalBeam™ і CrystalLive™ на основі S-Vue Transducer™, що забезпечує кристально чисте зображення. 

CrystalBeam™ — це нова технологія формування променя, яка забезпечує високу роздільну здатність зображення та покращує однорідність зображень. 

CrystalLive™ — це сучасний механізм обробки ультразвукових зображень від Samsung із покращеною обробкою 2D-зображень, 3D-рендерінгом і обробкою кольорових сигналів, що забезпечує виняткову якість зображення та ефективний робочий процес у складних випадках.

Нова технологія формування променя для більш досконалих зображень

CrystalBeam ™ використовує декілька нових технологій: довільне формування хвиль сигналу, формування масивів паралельних променів та технологію синтетичної апертури.

Висока швидкість передачі даних, потужна обробка та збільшений об’єм графічної пам’яті створюють можливість обчислення великої кількості даних сканування з високою частотою кадрів та отримання збагаченого зображення високої рівномірності.


Складні 2D-зображення, оброблені CrystalLive™

CrystalLive™ допомагає більш впевнено діагностувати 2D-зображення. Деякі основні переваги2D-зображення включають зображення з придушенням тіні, зменшені артефактів гало та пом’якшену розмиту область. ShadowHDR™ є ключовою функцією, яка показує тіньові області, що робить її особливо придатною для використання в сильно ослаблених областях, таких як голова плоду або хребет.

Візуалізація в тіньової області

Shadow HDR™ вибірково застосовує високочастотний та низькочастотний ультразвук для виявлення затінених областей, таких як голова або хребет плода, де відбувається загасання сигналу.

Мозок плоду

Мозок плоду Shadow HDR™

Покращення якості двовимірного зображення за допомогою фільтра шумозаглушення

ClearVision забезпечує чіткі межі тканин за допомогою фільтра шумоподавлення та створює чіткі 2D-зображення. Це зменшує артефакт ореолу, що виникає при посиленні контуру тканини, та видаляє шуми на межах тканини.

Серце плоду

Серце плоду з ClearVision

Отримання чіткіших зображень

HQ-Vision™ забезпечує більш чітке зображення завдяки пом’якшенню характеристик ультразвукових зображень, які злегка розмиті в порівнянні з реальним зображенням.

Хребет плоду

Хребет плоду з HQ-Vision™


Реалістичні 3D/4D – зображення

CrystalLive™ у форматі 3D/4D надає користувачам більш реалістичні зображення з високою роздільною здатністю. Він перевершує традиційні технології тривимірного зображення з погляду перегляду дрібних деталей і світлових ефектів. Крім того, ви можете бачити тривимірну анатомію з більш реалістичним сприйняттям глибини та одночасно візуалізувати внутрішні та зовнішні структури.

Об’ємне зображення високої чіткості

HDVI™ це технологія об’ємного відтворення, яка покращує візуалізацію країв і малих структур у об’ємних даних. Покращена виразність країв і насиченість зображення передають самі деталі від ракурсу до тіні плода.

без HDVI™

з HDVI™

Реалістичне вираження 3D анатомії

RealisticVue™ відображає високу роздільну здатність Тривимірна анатомія з надзвичайною деталізацією та реалістичним сприйняттям глибини. Напрямок джерела світла, який вибирає користувач, створює складні градуовані тіні для кращого визначення анатомічних структур

RealisticVue™

Візуалізація внутрішніх і зовнішніх структур з об’ємним рендерингом

CrystalVue™— це вдосконалена технологія об’ємної візуалізації, яка покращує візуалізацію як внутрішніх, так і зовнішніх структур в одному відтвореному зображенні за допомогою комбінації інтенсивності, градієнта та положення

Плід, режим CrystalVue™


Деталізована візуалізація динаміки кровотоку

Колірні характеристики CrystalLive були покращені для чіткої візуалізації гемодинаміки кровотоку. Завдяки новой обробці сигналу кольору більш точно виявляються периферичні кровоносні судини, мікроциркуляторні потоки крові і обсяги повільних кровотоків.

Спрямований енергетичний Доплер для дослідження периферичних судин

S-Flow™, технологія спрямованого енергетичного доплерівського сканування, може допомогти виявити навіть периферичні кровоносні судини. Вона дозволяє поставити точний діагноз, коли дослідження кровотоку особливо утруднене.

Пуповина з S-Flow™

Кровообіг плоду за допомогою S-Flow™

Візуалізація повільних мікроваскуляризованих структур

MV-Flow™ пропонує нову альтернативу енергетичному доплеру для візуалізації повільного кровотоку у мікроваскуляризованих структурах. Висока частота кадрів і розширена фільтрація дозволяють MV-Flow™ забезпечувати детальне уявлення кровотоку по відношенню до навколишніх тканин або патологій з покращеною просторовою роздільною здатністю.

Плацента з MV-Flow™

Перикальозальна артерія з MV-Flow™

Тривимірна візуалізація кровотоку

LumiFlow™ це тривимірна візуалізація кровотоку, що допомагає інтуїтивно зрозуміти структуру кровотоку і дрібні судини.

Корольовий доплер з LumiFlow™


Удосконалена діагностична система

Зображення, створені за допомогою технологій Crystal ArchitectureTM, покращують діагностичні можливості УЗД Samsung. Різноманітні технології HERA W10 для дослідження розвитку плода та жіночого здоров’я допомагають підвищити впевненість та покращити робочий процес діагностики.

Напівавтоматичний інструмент для діагностики серця плода

HeartAssist™ – напівавтоматично класифікує ультразвукове зображення на види вимірювань, необхідні для діагностики серця плода, і надає результати вимірювань і графік розподілу.

HeartAssist™

Напівавтоматична класифікація зображень та анотацій структур

ViewAssist™ забезпечує автоматичну класифікацію ультразвукових зображень та анотацію структур, щоб допомогти медичним працівникам у зручному вимірюванні.

ViewAssist™

Uterine Contour. Функція виділення центральної лінії та товщини ендометрій

Контур матки напівавтоматично витягує центральну лінію та товщину викривленого ендометрію і забезпечує корональний вигляд у 3D, зведений по центральній лінії. Крім того, повідомляється класифікація вад розвитку матки відповідно до рекомендацій ESHRE/ESGE або ASRM.

Uterine Contour

Напівавтоматичне вимірювання біометрії плода

Напівавтоматична технологія біометричних вимірювань BiometryAssist™ дозволяє користувачам швидко вимірювати зростання плоду, зберігаючи при цьому сталість результатів обстеження.

BiometryAssist™

Функція збільшення контрастної роздільної здатності за рахунок щільного об’єма слайдів.

Фрагмент A — це функція, яка покращує контрастну роздільну здатність зображень в проекції A. Композиція кількох зображень в A проекції допомагає аналізувати тканини або структури, які важко побачити в В-режимі.

Slice A

Инструмент быстрого дослідження мозку на основе 3D данных

5D CNS+™ – використовує інтелектуальну навігацію, забезпечує 6 вимірювань із 3 проєкції мозку плода, щоб підвищити відтворюваність вимірювань і спростити робочий процес.

Вимірювання мозку плоду за допомогою 5D CNS+™

Швидкий інструмент оцінки ваги плода

5D Limb Vol.™ — це напівавтоматичний інструмент для швидкого та точного вимірювання об’ємів плеча або стегна за трьома вихідними точками в одному наборі 3D даних.

Оцінка ваги плоду за допомогою 5D Limb Vol.™

Напівавтоматичне вимірювання MPI LV і RV

MPI+ може напівавтоматично вимірювати MPI LV та MPI RV, забезпечуючи високу відтворюваність. Після отримання допплерометрії притоку/відтоку RV MPI продовжує вирівнювання, використовуючи синхронізовані сигнали частоти серцевих скорочень і руху клапана.

MPI+


Ультрасучасна ергодинаміка для комфорту та продуктивності

FreeForm™ – новий дизайн від Samsung. Він був розроблений для забезпечення зручнішого діагностичного досвіду за рахунок зменшення необхідності переміщення з одного місця до іншого. 

Головна мета – задовольнити робоче середовище користувача завдяки механізму переміщення панелі управління в широкому діапазоні положень, а також враховуючи досяжність рук користувача. Це дозволяє забезпечити достатній простір для роботи користувача. Для більшої зручності:

Ефективна взаємодія в режимі реального часу, що налаштовується під ваш стиль роботи

QuickPreset для легкого налаштування датчика

Одним дотиком користувач може вибрати найпоширеніший датчик і пресет. QuickPreset підвищує ефективність, щоб зробити робочий день простим і легким.

Сенсорний жест для ваших уподобань

Сенсорний жест дозволяє інтуїтивно зрозуміло обертати, масштабувати та переміщати 3D-зображення на сенсорному екрані. Крім того, зручно керувати 3D-маніпуляціями, такими як Oblique, MagiCut, тощо.

Контекстна кнопка для вашого зручного доступу

Залежно від вибору користувачем елементів керування, необхідні діагностичні функції можуть бути призначені кнопкам панелі управління, щоб спростити вибір меню.

HelloMom™ Просте перенесення ультразвукових зображень та відеороликів плода

HelloMom™ — це просте та безпечне рішення для обміну зображеннями, яке генерує QR-код для вибраних зображень плоду. Вагітні жінки та члени сім’ї можуть завантажувати зображення плоду, скануючи QR-код за допомогою смартфона, що не потребуэ  встановлення окремого додатка.