Samsung HM70 EVO

Мобільна перевага

Портативний ультразвуковий апарат HM70 EVO відрізняється високою продуктивністю: сучасні технології у поєднанні з ергономічним мобільним корпусом дозволяють лікарям приймати вірні рішення у найскладніших ситуаціях. Автоматизовані процеси легко підлаштовуються під усі типи досліджень та гарантують високоточне зображення.

  • Універсальність. Робота в різних режимах та з пацієнтами
    будь-якого профілю.
  • Стабільність. Безперервне функціонування при переміщенні з використанням спеціалізованого візка.
  • Інтуїтивність. Зрозумілий та зручний інтерфейс, що спрощує експлуатацію.
  • Довговічність. Підвищена на 38% жорсткість конструкції із збільшеним терміном служби незалежно від умов експлуатації.
  • Мобільність. Для робочого дня достатньо однієї підзарядки.

Неперевершена якість візуалізації

Високотехнологічна платформа для обробки зображень дозволяє досягти виняткової якості візуалізації за достатньої глибини проникнення. Кольорові 2D- та 3D-зображення характеризуються чіткістю, однорідністю та високою роздільною здатністю. Апарат HM70 EVO використовує передові технології візуалізації та забезпечує лікаря впевненістю у результатах дослідження.

Фільтр придушення шумів покращує якість зображення у В-режимі

Пригнічуючи шуми, фільтр підвищує чіткість контурів та контрастність 2D-зображень. Модуль ClearVision у реальному часі посилює роздільну здатність, дозволяючи провести більш точну діагностику.

Візуалізація печінки без технології ClearVision™

Візуалізація печінки з технологією ClearVision™

Рівномірна якість зображення по всій площі

Технологія S-Harmonic™ знижує рівень шумів, підвищує контрастність та забезпечує рівномірну якість зображення по всій площі фрагмента, що досліджується.

Візуалізація матки без технології S-Harmonic™

Візуалізація матки з технологією S-Harmonic™

Направлений енергетичний доплер для досліджень периферичних судин

Технологія S-Flow™ на основі енергетичного доплера дає можливість досліджувати периферичні судини, отримуючи достовірну інформацію про інтенсивність та напрямок кровотоку.

Візуалізація щитоподібної залози у режимі S-Flow™

Візуалізація нирки у режимі S-Flow™

Технологія тривимірної анатомічної візуалізації з реалістичним зображенням

Технологія RealisticVue™ відтворює високоякісне об’ємне анатомічно достовірне зображення з винятковим опрацюванням деталей за достатньої глибини проникнення. Функція вибору джерела і напряму світла керує тінями, додатково покращуючи візуалізацію анатомічних структур.

Візуалізація II триместру з технологією RealisticVue™

Візуалізація обличчя плода з технологією RealisticVue™

Продуманість у кожній деталі

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс HM70 EVO дає можливість в екстреній ситуації негайно розпочати роботу. Час на налаштування зведено до мінімуму, система забезпечує моментальний та безперервний доступ до функціонала з будь-якого положення.

Інтерфейс, налаштований на розуміння

Інтуїтивно зрозумілий дизайн екрану ясно і точно передає інформацію, відображаючи у простій та зрозумілій формі навіть складні процеси.

Рівень заряду батареї

Рівень пам’яті

Широкоформатне відображення

Повноекранний режим

Повноекранний режим для перегляду статичних зображень та кінопетлі

Під час дослідження статичні зображення та кінопетлі можна спостерігати в режимі повного екрану.

Швидкий старт за невідкладної допомоги

Для прискореного обстеження у надзвичайних обставинах можна скористатися тимчасовим ID з подальшим внесенням змін до даних пацієнта.

Створення попередніх протоколів, які забезпечують точну послідовність проведення дослідження

Технологія EzExam+™ створює попередні протоколи дослідження, полегшуючи робочий процес. Забезпечуючи належну послідовність проведення дослідження, EzExam+™ усуває ризик втрати або дублювання зображень, а також несанкціонованої зміни пресет-налаштувань.

Збереження даних на USB-накопичувачі

Функція QuickSave миттєво зберігає дані дослідження на флеш-накопичувачі.

Вибір датчика та налаштувань одним дотиком

Функція QuickPreset полегшує процедуру сканування. Вибрати датчик та необхідні пресет-налаштування можна в один дотик.

Помічник під час проведення дослідження

Технологія допомоги EzAssist™ може бути корисною при двовимірному скануванні в реальному часі. У процесі діагностики фахівці можуть скористатися бібліотекою демонстраційних зображень та відеофрагментів.

Ергономічний дизайн

Корпус ультразвукового апарату HM70 EVO виконаний з магнієвого сплаву, а внутрішня конструкція організована за принципом стільникової структури, завдяки чому досягається виняткова надійність приладу. Автономність та безперебійну роботу апарату забезпечує вбудований акумулятор, який стабільно працює у режимі підвищених навантажень.

1. Одного заряду вистачає майже на весь робочий день

З використанням додаткової батареї термін служби акумулятора зріс до 7,5 години. Попередній термін служби виріс більш ніж на 100%, що розширило сферу застосування системи.

2. Підключення до 3 датчиків та економія часу при перемиканні з одного датчика на інший

Візок, що додається як опція, містить три порти для підключення датчиків. Миттєве перемикання між датчиками заощаджує цінний час у ситуації, коли рахунок йде на секунди.

3. Зручна валіза з протиударною подушкою, що надійно захищає від механічних пошкоджень при транспортуванні

Міцна та зручна валіза для транспортування стане у нагоді при перевезенні апарата.

Різноманітне клінічне застосування

Система HM70 EVO застосовується для різних груп пацієнтів у різноманітних сферах клінічної практики – в акушерстві, гінекології, мамології, невідкладній медицині. Завдяки функціональному набору, характеристикам та високій адаптивності у поєднанні з компактністю вона ідеально підходить для оперативного застосування практично в будь-якій ситуації. Універсальність застосування дозволяє фахівцям швидко та ефективно проводити діагностичні процедури.

Strain+

Strain+ – це кількісний метод оцінки глобальної та локальної скоротливості стінок лівого шлуночка (ЛШ). Досить вказати три точки, і Strain+ автоматично створить контур стінок шлуночка з розрахунком даних деформації. У режимі Strain+ на екран виводяться чотири зображення для швидкої і точної оцінки функції ЛШ: три стандартних проекції ЛШ і діаграма «Бичаче око». Функція Strain+ від Samsung покращує ефективність діагностики завдяки простому інтерфейсу, наочної візуалізації і допоміжним вказівниками.

Вимірювання деформації міокарда у режимі Strain+

BiometryAssist™

Більше немає необхідності виконувати вручну рутинні біометричні вимірювання – такі як ОГ, БПР, ОЖ, ДБ. Напівавтоматична функція BiometryAssist™ дозволяє оцінити фетометричні параметри плода швидше і з більшою точністю, не перериваючи дослідження.

Автоматичне вимірювання показників фетометрії за допомогою BiometryAssistTM.

E-Strain™

E-Strain™ використовується в повсякденній практиці для оперативного розрахунку співвідношення рівнів деформації двох областей дослідження. Для отримання достовірного результату досить вибрати дві цілі – і потім прийняти обгрунтоване рішення щодо додаткових діагностичних процедур.

Кількісна оцінка відносної жорсткості утворень за допомогою E-Strain

NeedleMate+™

Ця функція з високою точністю визначає розташування голки під час інтервенційних втручаннь. Покращена точність і ефективність процедури можлива завдяки керуванню променем, доданому до NeedleMate+™.

Візуалізація голки з функцією NeedleMate+™