Пульсоксиметр Masimo Radical 7
Приліжковий портативний пульсоксиметр з розширеними можливостями моніторингу за рахунок підтримки технології Raibow SET на сайті “Ксенко”
Технологія Masimo SET забезпечує точну та безперервну інформацію про стан пацієнта в реальному часі навіть при його рухах та низькій перфузії. Дані у вигляді числових показників та хвильових форм відображаються на сенсорному дисплеї, швидко налаштовуються та конфігуруються з урахуванням клінічної ситуації у відділеннях невідкладної допомоги, інтенсивної терапії, операційних та при внутрішньолікарняному транспортуванні пацієнтів
Параметри мониторингу
Базові
- сатурація (SpO2) – насичення гемоглобіну крові киснем
- ЧП – частота пульсу
- Pi – індекс перфузії, допомагає оцінювати периферичний кровоток
- Pleth – плетизмограма
Розширені
При розширенні програмного забезпечення можливий неінвазивне вимірювання показників гемодинаміки, гемоглобіну та покращений контроль оксигенації:
- PVi – індекс варіабельності плетизмограми
- SpHb – загальний гемоглобін
- SpMet – метгемоглобін
- SpCO – карбоксигемоглобін
- SpOC – об’ємний вміст кисню в крові
- ORi – індекс резерву кисню
- RRa – акустичне вимірювання частоти дихання
- RRp – частота дихання за плетизмограмою
Підвищення клінічної ефективності
Індекс варіабельності плетизмограми (PVi)
Відображає зміни таких фізіологічних показників як тонус судин, об’єм циркулюючої крові та внутрішньогрудний тиск. Сприяє діагностиці гострої гіповолемії, невідповідності об’єму циркулюючої крові ємності судинного русла і може бути інструментом оцінки ефективності інфузійної терапії.
Неінвазивний моніторинг гемоглобіну (SpHb):
Показники загального гемоглобіну в динаміці сприяють виявленню прихованих кровотеч, гострої та хронічної анемії, артеріальної гіпоксемії.
Клінічні дослідження підтвердили, що контроль SpHb допомагає уникнути необгрунтованих гемотрансфузій та знизити витрати на використання донорської крові.
Вимірювання рівня метгемоглобіну (SpMet)
Допомагає оцінити рівень метгемоглобіну в крові і сприяє більш ранньому виявлення та усунення прихованої реакції на багато широко використовуваних препаратів
Визначення концентрації карбоксигемоглобіну (SpCO)
Сприяє ранньому виявленню та запобіганню сильного отруєння організму чадним газом
Індекс резерву кисню (ORi)
Перший у світі параметр неінвазивного та безперервного моніторингу статусу оксигенації пацієнта в діапазоні помірної гіпероксії (PaO2 >100 та ≤200 мм рт. ст). Насичення артеріальної крові киснем, яке вимірюється за допомогою неінвазивної пульсоксиметрії, не дозволяє проводити оцінку в зоні гіпероксії через згладжування кривої дисоціації оксигемоглобіну. Використання індексу ORi забезпечує: розширену візуалізацію під час преоксигенації перед інтубацією, попереднє попередження про загрозу десатурації, моніторинг кисневого резерву при титруванні у пацієнтів, які отримують додатковий кисень
Вимірювання об’ємного вмісту кисню в крові (SpOC)
Акустичне вимірювання частоти дихання (RRa)
Діагностує на ранній стадії дихальну недостатність та незадовільний стан пацієнта
Частота дихання за плетизмограмою (RRp)
Частота дихальних рухів, виміряна за змінами плетизмографічної кривої
Функції для зручності роботи медперсоналу
Дисплей з високою роздільною здатністю та сенсорним керуванням дозволяє працювати з окремими трендами шляхом їх переміщення, розширення або згортання. При зміні положення монітора зображення автоматично повертається, забезпечуючи зручне розміщення даних.
Конфігурація певних параметрів та тривог у профілі пацієнта. Можливість швидкого вибору із попередньо налаштованих профілів оптимального для конкретної клінічної ситуації.
Подвійна система тривог: візуальна з дистанційним інтерфейсом та звукова гучністю до 85 дБ.
Автоматичне збереження даних моніторингу до 30 днів, можливість їх передачі в EMR та системи зв’язку