Vismo PVM 4000 – приліжковий монітор для забезпечення високоточного, зручного та простого у використанні моніторингу дорослих пацієнтів, дітей та новонароджених у різних клінічних умовах. Використовується у операційних, відділеннях інтенсивної терапії, приймальних відділеннях та інших відділеннях, де є потреба у ретельному спостереженні за пацієнтом, а також – для внутрішньолікарняного транспортування (легка вага, кріплення на ліжко, робота від батареї до 4 годин)
Характеристики
Базовими параметрами моніторингу Vismo PVM 4000 series є ЕКГ, температура, SpO2, ЧСС, ЧД, неінвазивний АТ та неінвазивний моніторинг гемодинаміки за допомогою технології esCCO.
esCCO визначає серцевий викид за допомогою часу проходження пульсової хвилі (PWTT) і стандартних параметрів моніторингу, що забезпечує безперервне та неінвазивне вимірювання серцевого викиду в режимі реального часу.
Алгоритм аналізу аритмій ec1 дозволяє відстежувати 23 види аритмій з високою точністю та зменшувати помилкові тривоги на 80%.
Додатковими параметрами моніторингу Vismo PVM 4000 series є капнографія та інвазивний АТ, які можуть бути швидко і зручно підключені за допомогою двох універсальних роз’ємів (Smart Cable System)
Особливості
Завдяки інноваційним технологіям та унікальному посібнику з експлуатації на екрані Vismo PVM 4000 робить моніторинг простішим і ефективнішим.
Функція міжліжкового режиму дозволяє моніторувати кількох пацієнтів у різних палатах та отримувати важливу інформацію та стан тривоги інших моніторів у мережі, навіть без центрального монітора.
Монітор може бути оснащений капнографом cap-ONE – найкомпактнішим у світі, стійким і дуже міцним датчиком в основному потоці, який забезпечує моніторинг CO2 як для інтубованих, так і для неінтубованих пацієнтів. Це дозволяє постійно контролювати та оцінювати адекватність респіраторного стану пацієнта під час інтенсивної терапії, знеболення та процедурної седації.
Моніторинг інвазивного АТ із використанням малоінвазивних індикаторів попереднього навантаження PPV/SPV дозволяють клініцистам забезпечувати моніторинг гемодинамічних трендів.