Root платформа

Центр моніторингу Root дозволяє об’єднати різні технології пристрою та системи моніторингу на єдиній платформі за принципом plug-and-play через універсальні роз’єми МОС-9. Це дозволяє централізувати моніторинг стану пацієнта з виведенням на єдиний дисплей показників пульсоксиметрії, регіонарної оксиметрії, даних динаміки мозкової активності та глибини наркозу під час проведення анестезії.

Платформа Root оснащена великим дисплеєм високої чіткості з діагоналлю 10,1” та має інтуїтивно зрозуміле сенсорне управління. Спеціалісти можуть самостійно налаштовувати дисплей для відображення необхідних даних.

Варіанти комплектації

Root SedLine+O3 поєднує моніторинг функції мозкової активності та глибини наркозу при проведенні анестезії та контроль церебральної оксигенації

Root O3 контроль церебральної оксигенації

Root SedLine моніторинг функції мозкової активності та глибини наркозу при проведенні анестезії

Root з неінвазивним моніторингом артеріального тиску та температури

SedLine

На основі сигналів 4-канальної фронтальної ЕЕГ розраховується індекс стану пацієнта (PSi), який показує зміни та відхилення фонової активності мозку, спричинені дією анестетиків. Клінічні дослідження підтвердили, що седатація під контролем PSi забезпечує у післяопераційному періоді стабільну гемодинаміку, швидке відлучення пацієнта від апарату ШВЛ, скорочення періоду відновлення та перебування у стаціонарі.

Неінвазивний моніторинг SedLine характеризується покращеною якістю обробки ЕЕГ, у тому числі при низькій амплітуді сигналу (наприклад, у людей похилого віку), меншою сприйнятливістю до перешкод ЕМГ. Розрахунковий індекс стану пацієнта (PSi) оновлюється кожні 1,25 с.

Екранна спектрограма з частотною модуляцією (DSA) наочно демонструє стан обох півкуль мозку та допомагає визначати, як стійкі порушення мозкової активності, так і епізодичні чи пароксизмальні розлади, виявляти на ранніх етапах судомну активність, що важливо для вибору тактики лікування.

Датчики ЕЕГ SedLine забезпечені клейкими анкерами для швидкої фіксації та отримання оптимальної якості сигналу. Міцні кабелі дають можливість гнучкого розміщення та перестановки. М’які пінопластовы прокладки підвищують комфорт пацієнта.

О3

Технологія церебральної оксиметрії дозволяє неінвазивно оцінювати насичення гемоглобіну киснем (rSO2) у тканинах головного мозку, відстежувати баланс між доставкою та споживанням кисню.

Сприяє виявленню змін метаболізму від незначних до глибокого пригнічення, а також гіпоксії та ішемії мозку.

Для використання в різних вікових групах наявні датчики 3 видів: неонатальні, педіатричні та дорослі. Датчики фіксуються та встановлюються завдяки клейким анкерам, забезпечують безперебійне отримання сигналу оптимальної якості.

Датчики О3 можуть розміщуватись одночасно з датчиками ЕЕГ SedLine.

Інтеграція в платформу Root пульсоксиметра

Інтеграція в платформу Root пульсоксиметра Radical-7 з технологіями Masimo SET та Rainbow SET дозволяє відстежувати стандартні показники SpO2, ЧСС, PI (індекс перфузії), а також (опціонально):

Індекс варіабельності плетизмограми (PVi) –

Відображає зміни таких фізіологічних показників як тонус судин, об’єм циркулюючої крові та внутрішньогрудний тиск. Сприяє діагностиці гострої гіповолемії, невідповідності об’єму циркулюючої крові ємності судинного русла і може бути інструментом оцінки ефективності інфузійної терапії.

Неінвазивний моніторинг гемоглобіну (SpHb):

Показник загального гемоглобіну в динаміці сприяє виявленню прихованих кровотеч, гострої та хронічної анемії, артеріальної гіпоксемії.

Клінічні дослідження підтвердили, що контроль SpHb допомагає уникнути необгрунтованих гемотрансфузій та знизити витрати на використання донорської крові.

Вимірювання рівня метгемоглобіну (SpMet)

Особливо актуально в операційних та ОРІТ, де застосовуються препарати, що провокують його підвищення. Своєчасна діагностика дозволяє швидко коригувати вибір медикаментів та призначати лікування для запобігання ризикам та ускладненням.

Визначення концентрації карбоксигемоглобіну (SpCO)

Дає швидку та надійну інформацію про ступінь отруєння чадним газом, необхідну для надання екстреної допомоги.

Індекс резерву кисню (ORi)

Перший у світі параметр неінвазивного та безперервного моніторингу статусу оксигенації пацієнта в діапазоні помірної гіпероксії (PaO2 >100 та ≤200 мм рт. ст). Насичення артеріальної крові киснем, яке вимірюється за допомогою неінвазивної пульсоксиметрії, не дозволяє проводити оцінку в зоні гіпероксії через згладжування кривої дисоціації оксигемоглобіну. Використання індексу ORi забезпечує: розширену візуалізацію під час преоксигенації перед інтубацією, завчасне попередження про загрозу десатурації, моніторинг кисневого резерву при проведенні кисневої терапії

Вимірювання об’ємного вмісту кисню в крові (SpOC)

Акустичне вимірювання частоти дихання (RRa)

Діагностує на ранній стадії дихальну недостатність та незадовільний стан пацієнта