Дефібрилятори Cardiolife TEC-5621/5631

Апарати серії Cardiolife від компанії Nihon Kohden (Японія) – багатофункціональні біфазні дефібрилятори/монітори з синхронізованою кардіоверсією, а також зовнішньою кардіостимуляцією. Забезпечують раннє виявлення небезпечних станів, скорочують паузи при проведенні базової і розширеної серцево-легеневої реанімації, дозволяють відразу оцінити результат дефібриляції і прийняти рішення про подальші реанімаційні дії, можуть використовуватися для контролю життєвих показників у постреанімаційному періоді. Призначені для надання невідкладної допомоги при фібриляції шлуночків і шлуночковій тахікардії у пацієнтів в операційних, ВРІТ і під час внутрішньолікарняного транспортування.

Параметри

Режими роботи

  • ручна дефібриляція – може виконуватися за допомогою зовнішніх електродів (багаторазових і одноразових) і внутрішніх електродів на відкритому серці
  • автоматична дефібриляція (AED) – дорослий та дитячий режими з повною підтримкою реанімаційних дій і безперервним VF-аналізом кривої ЕКГ в процесі СЛР
  • синхронізована кардіоверсія – при тахіаритміях для відновлення нормальної частоти і ритму серцевих скорочень та запобігання фібриляції шлуночків
  • неінвазивна кардіостимуляція (TEC-5631) – в постійному режимі або за вимогою для екстреного лікування брадикардії, яка може розвинутися в процесі дефібриляції
  • моніторинг ЕКГ – відображення на екрані 3-6 відведень (в залежності від кількості електродів) у вигляді кривих і числових значень, з можливістю настройки і збереження даних
  • моніторинг SpO2 і CO2 – доступні при установці опціонального блоку.

Ефективність в клінічній практиці

Для набору заряду від 0 до 200 Дж потрібно <4 секунд, до 270 Дж – <5 секунд. Після проведення дефібриляції або кардіоверсії відображення ЕКГ відновлюється протягом 3 секунд, що дозволяє відразу оцінити результат і прийняти рішення про подальші реанімаційні дії.

Завдяки безперервному аналізу серцевого ритму у режимі AED апарат виявляє шлуночкові аритмії і починає автоматично заряджатися до подачі сигналу тривоги, забезпечуючи своєчасну готовність до дефібриляції і скорочення пауз в процесі СЛР. Швидкий перехід в дитячий режим проводиться натисненням однієї кнопки.

Інноваційні технології

ActiBiphasic – запатентована Nihon Kohden технологія біфазного Т-подібного імпульсу з активним управлінням формою другої напівхвилі, що підтримує постійну криву. Сприяє надійному відновленню серцевого ритму після дефібриляції, в тому числі у пацієнтів зі значною масою тіла, знижує ризик пошкодження міокарда і виникнення повторної фібриляції шлуночків.

Smart Cable – канали вимірів ЕКГ, SpO2 і CO2, які підключаються до дефібриляторів серії Cardiolife і моніторів пацієнта Nihon Kohden, що дає можливість швидкого і гнучкого розширення параметрів моніторингу без необхідності заміни кабелів і переустановлення датчиків на пацієнті.ec1 – алгоритм, що підвищує точність аналізу аритмій, попереджає до 80% помилкових тривог.


Підвищення якості роботи медперсоналу

Апарати оснащені дисплеєм діагоналлю 6,5” з високою роздільною здатністю. Мають зручне, інтуїтивно зрозуміле управління, звукові та візуальні сигнали тривог, систему голосових підказок і екранне керівництво по експлуатації.

Для визначення готовності до використання дефібрилятор проводить автоматичну самодіагностику, результат якої відображується індикатором стану.

Швидке отримання інформації про серцеву діяльність при використанні електродів з технологією шумозаглушення відрізняється високою чіткістю, допомагає мінімізувати паузи в процесі СЛР.

У ситуаціях, що вимагають автономної роботи апарату, повністю заряджена батарея забезпечує:

·   ручну і автоматичну дефібриляцію – мінімум 100 розрядів по 270 Дж (при температурі 20 ℃);

·   безперервний моніторинг – не менше 180 хвилин;

·   кардіостимуляцію (TEC 5631) – до 120 хвилин в постійному режимі з частотою 180 імпульсів в хвилину і силою струму 200 мА.

Приблизний час зарядки нової акумуляторної батареї складає 3 години.

Збереження і передача даних

У внутрішній пам’яті апарату ємністю 2000 секунд автоматично зберігаються дані по кожному розряду та показники ЕКГ в наступні 10-12 секунд в якості звіту по дефібриляції, а також звіти по тривогам і аналізу VF/VT. Є можливість безперервного запису обраних кривих і збільшення обсягу пам’яті за рахунок зовнішнього носія – карти SD.

Дефібрилятори мають вбудовані пристрої для запису голосу та оточуючих звуків в процесі роботи, а також для реєстрації та роздруківки даних моніторингу, подій і тривог.

За більш детальною інформацією щодо характеристик дефібриляторів Nihon Kohden, можливостей їхнього придбання та сервісного обслуговування звертайтеся до фахівців компанії «Ксенко».