Дефібрилятор Cardiolife AED-3100

Портативний автоматичний зовнішній дефібрилятор Cardiolife AED-3100 виробництва Nihon Kohden (Японія) призначений для надання екстреної допомоги пацієнтам всіх вікових груп у випадках раптових порушень серцевого ритму. Має спеціальний дитячий режим, який включається натисненням однієї кнопки і відрізняється більш низькими граничними значеннями вихідної енергії розряду при використанні стандартних одноразових електродів. Просте і зрозуміле управління з системою голосових підказок і мінімальною кількістю налаштувань забезпечує швидку ефективну дефібриляцію при проведенні СЛР.

Параметри

Висока ефективність реанімації

Від включення дефібрилятора простим відкриванням кришки до набору заряду потрібно <15 секунд. Після розміщення електродів на пацієнті апарат безперервно, в тому числі в процесі СЛР, аналізує шлуночковий комплекс (VT/VF) кривої ЕКГ і при виявленні нестійкого серцевого ритму починає заряджатися до подачі сигналу тривоги. Це забезпечує готовність до дефібриляції в критичний момент.

Апарат підтримує кожен етап проведення реанімаційних заходів за допомогою голосових інструкцій, що відповідають міжнародним рекомендаціям ILCOR. У разі необхідності виконання розряду включається миготливий режим кнопки, яку потрібно натиснути.

Застосування низькоенергетичного біфазного імпульсу (технологія ActiBiphasic, запатентована Nihon Kohden) забезпечує відновлення серцевого ритму після дефібриляції, в тому числі у пацієнтів зі значною масою тіла, знижує ризик пошкодження міокарда і виникнення повторної фібриляції шлуночків.

Практичність і надійність при експлуатації

Компактний і надійний Cardiolife AED-3100 важить 2,3 кг разом з батареєю і електродами, працює в широкому діапазоні зовнішніх температур від −5 до +50 ℃ і несприятливих умовах (клас захисту IP55). Вбудований акумулятор забезпечує виконання не менше 200 розрядів (потужністю до 200 Дж) або 7,5 годин моніторингу, термін експлуатації розрахований на 4 роки в режимі очікування.

Апарат щодня проводить автоматичну самодіагностику, тестуючи поточний стан пристрою, акумуляторної батареї та електродів. Щомісяця в процесі автотестування проводиться повна зарядка і розрядка. Готовність до роботи підтверджується кольором індикатора, який добре видно при закритій кришці.


Збереження і передача даних

До 90 хвилин даних ЕКГ і подій при реанімації, а також результати самоперевірки (31 щоденний та 12 щомісячних звітів, 50 записів інших тестів) зберігаються у внутрішній пам’яті та можуть бути передані по бездротовому зв’язку на ПК для зручного відображення та аналізу.


За більш детальною інформацією щодо характеристик дефібриляторів Nihon Kohden, можливості їхнього придбання та сервісного обслуговування звертайтеся до фахівців компанії «Ксенко».