Аспіратор хірургічний Atmos-record 55 DDS

Хірургічна аспіраційна система Atmos Record 55 DDS має найвищу на сьогоднішній день продуктивність при зниженому рівні шуму. Призначена для тривалої безперервної роботи з великою потужністю при проведенні операцій в судинній, абдомінальній, торакальній, ортопедичній та в інших областях хірургії, де потрібне видалення значних об’ємів рідин й фрагментів тканин за короткий час. Технологія прямого стикування ємностей з аспіратором без використання шлангів зменшує затримки в роботі та ризик помилок. Застосування одноразових фільтрів з гідрофобними і антибактеріальними властивостями покращує захист від переповнення й бризок, запобігає контамінації пристрою та знижує загрозу поширення внутрішньолікарняних інфекцій.

Ефективність в клінічній практиці

Потужність аспірації до 55 літрів в хвилину дозволяє швидко видаляти велику кількість рідини або секрету, зокрема при промиванні або масивній кровотечі, допомагаючи підтримувати постійну гарну видимість в операційному полі.

Проблема негативного впливу шуму на медперсонал вирішена за рахунок зниження його рівня до 46 дБ, що значно менше, ніж у інших апаратів при порівнянних режимах роботи.

Запатентована система DDS передбачає з’єднання ємності для секрету з аспіратором без допомоги шлангів. Завдяки наявності додаткової і запобіжної ємностей паузи в роботі та ймовірність помилок зводяться до мінімуму.

Поліпшення умов роботи медперсоналу

Комплектуючі системи DDS – ємності, кришки, рукоятки, адаптер, клапан захисту від бризок виготовлені з полімерних матеріалів, які витримують стерилізацію в автоклаві й обробки в дезінфікуючих розчинах.

Механічний регулятор вакууму забезпечує швидкий набір необхідної потужності та плавність коригування. Значення вакууму контролюються за показниками вбудованого манометра.

Інтегроване шасі має механізм блокування для зручного переміщення й надійної фіксації.