Аспіратор
Atmos C361/C451

Виробник:
Atmos
Країна:

Аспіратори хірургічні Atmos С361/C451

Надійні та прості в управлінні хірургічні аспіратори Atmos серій С361 і C451 широко використовуються при оперативних втручаннях та медичних маніпуляціях, що вимагають високої потужності аспірації при тривалій безперервній роботі. Апарати призначені для видалення фізіологічних й промивних рідин зі швидкістю до 36-45 літрів в хвилину протягом 8-12 годин, що забезпечує постійну гарну видимість операційного поля. Пряме під’єднання ємності для секрету до аспіратора (система DDS), плавне регулювання вакууму і низький рівень шуму менше 48 дБ полегшують роботу медперсоналу. Одноразовий антибактеріальний фільтр, який встановлюється в ємність, знижує ризик переливу, контамінації апарату та поширення внутрішньолікарняних інфекцій.

Простота і надійність в експлуатації

Спрощення пристрою регуляції вакууму дозволило знизити рівень шуму і домогтися більш швидкого набору необхідної потужності. Плавні коригування за показаннями вбудованого манометра здійснюються без втрат вакууму. Регулятор надійно захищений плівкою від попадання рідини.

Завдяки запатентованій системі DDS під’єднання ємності для секрету до аспіратора проводиться безпосередньо, без шлангів, що спрощує зняття і установку, мінімізує ризик помилок. При наявності додаткової ємності (Atmos С451) процес заміни не вимагає зупинок в роботі.

Для зменшення піноутворення секрет вливається в ємність з обертанням по стінці, що особливо актуально при аспірації інтенсивних виділень і великих обсягів промивних рідин.

Аспіратор може використовуватися як стаціонарний пристрій (С451Р), комплектуватися системним шасі (С451) або мобільного візком (С361), на які апарат легко монтується без спеціальних інструментів.

Гігієнічність та безпека

Гідрофобний антибактеріальний DDS-фільтр перешкоджає потраплянню піни та рідини на електричні частини пристрою, зводить до мінімуму ризик контамінації апарату та поширення внутрішньолікарняних інфекцій. Оригінальні одноразові фільтри Atmos передбачають заміну після кожного пацієнта, при індивідуальному використанні можуть служити до 2 тижнів.

Ємності та кришки виготовлені з полімерного матеріалу, який витримує стерилізацію дезінфікуючими розчинами і в автоклаві.

Ергономічний корпус та наявність захисної плівки, що закриває регулятор вакууму, забезпечують простоту і безпеку зовнішнього очищення.