Ультразвукове обладнання
Samsung RS85

Революційні можливості в діагностиці

RS85 з новими діагностичними функціями, забезпечує виняткову якість зображення і високу продуктивність. Передові технології з використанням штучного інтелекту дозволяють з упевненістю підтверджувати складні випадки. У той же час, легка в експлуатації система полегшує роботу, пов’язану з рутинною скануванням.

Складні 2D і кольорові зображення, оброблені CrystalPure ™

Модуль обробки зображень CrystalPure™ допоможе вам зробити більш надійну діагностику за допомогою базових 2D-зображень і поліпшеної кольоропередачі. Він також зменшує частоту появи перешкод і підвищує рівень обробки кольорового сигналу.

Технологія посиленою візуалізації Crystal Architecture™

Crystal Architecture ™, архітектура обробки зображень, що поєднує в собі CrystalBeam ™ , CrystalPure ™, та датчикі S-Vue, забезпечує кристально чисте зображення.

CrystalBeam ™ – це нова технологія формування променю, що забезпечує високу якість і високу однорідність зображень.

CrystalPure ™ – це сучасний процесор ультразвукової візуалізації Samsung з поліпшеною обробкою 2D-зображень, обробкою колірного сигналу і вдосконаленим інтелектуальним алгоритмом, який забезпечує видатну продуктивність зображення і ефективний робочий процес в складних випадках.

ShadowHDR™

ShadowHDR™ вибірково застосовує високу і низьку частоту ультразвуку для визначення тіньових областей, в яких відбувається ослаблення.

HQ-Vision™

Функція обробки зображенні HQ-Vision™ усуває розмитість, притаманну ультразвуковим знімкам, і робить їх більш чіткими.

PureVision™

PureVision™ – це функція обробки зображень, яка виводить з хорошою рівномірністю та чітким зображенням, виконуючи придушення шумного випромінювання та покращення краю в B-режимі.

MV-Flow™

MV-Flow™ візуалізує мікроциркуляцію і уповільнений кровотік інтенсивністю кольору.

S-Flow™

Технологія спрямованого енергетичного допплерa S-Flow™ дозволяє детально розглянути найдрібніші периферичні кровоносні судини. Функція забезпечує точну діагностику в тих випадках, коли дослідження кровотоку утруднено.

LumiFlow™

LumiFlow™ – це функція, яка візуалізує кровотік в тривимірному вигляді, щоб допомогти інтуїтивно зрозуміти структуру кровотоку і дрібних судин.


Штучний інтелект для надійної діагностики

Наші функції дозволяють медичним працівникам здійснювати навігацію і кількісну оцінку поширення ультразвуку в режимі реального часу, допомагаючи їм візуалізувати і робити свої оцінки з високою точністю.

EzHRI™

HRI (Hepato Renal Index) – це показник для кількісної оцінки стеатозу печінки шляхом порівняння ехогенності паренхіми печінки і кори нирок.

TAI™

TAI ™ (Tissue Attenuation Imaging) забезпечує кількісний вимір ослаблення в тканинах для оцінки стеатотіческіх змін печінки.

TSI™

TSI ™ (Tissue Scatter distribution Imaging) забезпечує кількісний вимір розподілу тканинного розсіювання для оцінки стеатотіческіх змін печінки.

S-Shearwave Imaging™

S-Shearwave Imaging ™ дозволяє проводити неінвазивну оцінку жорсткості тканин / уражень у різних випадках застосування, таких як молочна залоза, печінка, МСК та простата. Кольорова еластограма, кількісні вимірювання, параметр подвійного або одиничного відображення та функції ROI, обрані користувачем, особливо корисні для точного діагностування захворювань молочної залози та печінки.

S-Detect™

S-Detect™ for Breast

Функція, яка аналізує окремі поразки в молочній залозі, надає дані аналізу, застосовує BI-RADS ATLAS* (Breast Imaging-Reporting and Data System, Atlas) для забезпечення стандартизованої звітності. Спрощує діагностику і оптимізує робочий процес.

S-Detect™ for Thyroid

Функція, яка аналізує окремі поразки в щитовидної залози, надає дані аналізу, застосовує ATA*, BTA*, EU-TIRADS* and K-TIRADS* для забезпечення стандартизованої звітності. Спрощує діагностику і оптимізує робочий процес.


RS85 пропонує широкий спектр функцій і спеціальних інструментів, які допомагають у проведенні інтервенційних процедур

S-Fusion™

S-Fusion™ дозволяє одночасно локалізувати ураження за допомогою ультразвуку в реальному часі в поєднанні з іншими методами об’ємного зображення.

Автоматична реєстрація Samsung допомагає швидко і точно об’єднати зображення, підвищуючи ефективність і скорочуючи час процедури. S-Fusion ™ забезпечує точне націлювання під час інтервенційних та інших складних клінічних процедур.

Matching Auto 

Автоматичне співставлення дозволяє виконувати автоматичну первісну реєстрацію шляхом прикріплення зовнішніх маркерів до тіла пацієнта перед обробкою S-Fusion™, що сприяє швидкому і точному обстеження.

Positioning Auto

Автоматичне позиціонування допомагає швидко і ефективно проводити обстеження за допомогою однокрокової початкової реєстрації між КТ / МР та ультразвуковими зображеннями. 

Auto Calibration

S-Fusion ™ for Prostate підтримує автоматичну функцію калібрування в режимі реального часу, яка допомагає вам виконувати більш точні і надійні процедури.

Deformation Correction

Корекція деформації – це функція, що дозволяє підвищити точність реєстрації за допомогою зображення МР / КТ / ПЕТ шляхом корекції деформованої форми передміхурову залозу, коли датчик стискається під час процедури, і вона корисна для цільової біопсії.

3D Modeling

S-Fusion ™ for Prostate забезпечує безпечну навігацію і точне націлювання під час біопсії простати на основі 3D-моделей, створених з наборів даних МР, а також надає функцію для повідомлення про місцезнаходження біопсії.

Інші технології

S-Fusion™ for Prostate

S-Fusion ™ for Prostate  забезпечує точне націлювання під час біопсії передміхурову залозу. На основі 3D-моделей, створених з використанням наборів даних МР, S-Fusion ™ for Prostate містить вказівки з біопсії, що допомагає безпечно орієнтуватися і націлюватися на передміхурову залозу.

Other products in the category Ultrasonic equipment