Ультразвукове обладнання
Samsung HS70A

Щоденне натхнення

Підвищіть точність діагностики до нових висот за допомогою системи Samsung HS70A. ЇЇ чудова візуалізація, спеціалізовані функції і точні інструменти кількісного аналізу дозволять вам проводити широкий спектр досліджень, від рутинних до складних.

Переваги високих технологій

Samsung щодня надихається інноваційними технологіями. З їх допомогою компанія удосконалює випускаються ультразвукові системи, якість яких підтверджується численними клінічними випробуваннями. Ми знаємо потреби користувачів – і на їх основі розробляємо все нові і нові дослідні інструменти.

Сьогодні ми представляємо систему HS70A. Вона забезпечує чудову якість візуалізації, а набір спеціалізованих функцій відкриє для вас можливості проведення будь-яких досліджень, від стандартних до найскладніших. HS70A від Samsung – скористайтеся надихаючим перевагою високих технологій.

Системна платформа S-Vision™

Завдяки інноваційній платформі S-Vision система HS70A створює дуже чітке, деталізоване зображення і забезпечує однорідність зображення тканин при різних видах досліджень

S-HarmonicTM

Функція S-Harmonic ™ з технологією інверсії імпульсів забезпечує більш якісне ультразвукове зображення, підвищуючи чіткість його фрагментів і знижуючи рівень шумів.

ClearVision

Фільтр для зменшення рівня шуму ClearVision оптимізує зображення за акустичними властивостями тканини в режимі реального часу в залежності від обраної програми дослідження.

Фільтр підсилює контрастне дозвіл 2D-зображення і чіткість контурів.

Розробка компанією Samsung цієї спеціалізованої технології дозволяє значно підвищити якість зображення.

S-ShearwaveTM

S-Shearwave ™ – це неінвазивна технологія, що дозволяє легко виміряти жорсткість тканини печінки. Значення жорсткості в кПа або м/с обчислюються в ході вимірювання швидкості зсувної хвилі в досліджуваному освіту. При цьому розраховується індекс надійності вимірювань *. Діапазон стандартного відхилення показує, наскільки рівномірні показники жорсткості тканини в області досліджень (ОІ), і відображається в графічному профілі

CEUS+

Технологія CEUS + використовує ефект контрастного посилення для поліпшення візуалізації області дослідження. Під впливом низького акустичного тиску осцилюючі мікропухирці відображають як основні, так і гармонійні частотні сигнали. Новітні функції VesselMax * і FlowMax * забезпечують чітку візуалізацію судин і кровотоку, дозволяючи обґрунтовано і впевнено поставити діагноз

  • VesselMax™ — технологія Samsung, яка використовується для поліпшення візуалізації судин.
  • FlowMax™ — технологія Samsung, яка використовується для поліпшення візуалізації кровотоку.
  • VesselMax™ и FlowMax™ — технології ультразвукової візуалізації від Samsung, які входять в CEUS +

S-Detect™ для молочних залоз

При дослідженні молочних залоз функція S-Detect™ характеризує виявлене новоутворення за шкалою BI-RADS® за критерієм доброякісності або злоякісності. Три режиму настройки чутливості дозволяють впевнено провести біопсію. Технологія S-Detect ™ забезпечує більш точну діагностику і скорочує кількість повторних біопсій.

S-Detect™ для щитовидної залози

В основі цієї функції – передова технологія, розроблена з урахуванням рекомендацій K-TIRADS, RUSS і ATA* щодо виявлення та класифікації підозрілих утворень щитовидної залози напівавтоматичним методом. S-Detect™ для щитовидної залози забезпечує точні і достовірні результати, дозволяє легко і впевнено поставити діагноз, автоматично створює звіти про дослідження.

  • K-TIRADS (скр. Від  Korean-Thyroid Imaging Reporting and Data System) — система звітності та аналізу даних візуалізації щитовидної залози (для Кореи). RUSS — класіфікація TIRADS по Рассу.
  • ATA (скр. от American Thyroid Association) — Американська Тиреоидная Ассоціація

ElastoScan™

E-Breast™

Технологія E-Breast™ визначає співвідношення показників деформації патологічного утворення і оточуючих жирових тканин. Досить вказати одну лише область інтересу – це покращує достовірність результатів, знижуючи ймовірність помилки..

E-Strain™

E-Strain™ дозволяє легко і швидко розрахувати співвідношення показників деформації в двох областях інтересу і на основі отриманих достовірних даних оперативно прийняти обгрунтоване рішення щодо додаткових діагностичних процедур

E-Thyroid™

Технологія E-Thyroid™ оцінює ступінь ураження щитовидної залози за індексом еластичності для підозрілих областей. Зображення E-Thyroid ™ створюються завдяки пульсації сонної артерії. Компресія тканин датчиком вручну не потрібно – це підвищує достовірність результатів.


Рання діагностика сердцево-судинних захворювань

Ефективні вбудовані функції дозволять індивідуалізовані превентивні заходи

Strain+

Strain + – це кількісний метод оцінки глобальної та локальної скоротливості стінок лівого шлуночка (ЛШ). Досить вказати три точки, і Strain + автоматично створить контур стінок шлуночка з розрахунком даних деформації. У режимі Strain + на екран виводяться чотири зображення для швидкої і точної оцінки функції ЛШ: три стандартних проекції ЛШ і діаграма «Бичачий очей». Функція Strain + від Samsung покращує ефективність діагностики завдяки простому інтерфейсу, наочної візуалізації і допоміжним вказівниками.

Stress Echo

Пакет Stress Echo використовується для порівняльної оцінки руху стінки шлуночка в спокої і під навантаженням. Включає в себе протоколи Stress Echo із застосуванням фізичної або фармакологічної навантаження, а також індивідуально програмовані призначені для користувача протоколи.

Arterial AnalysisTM

Артеріальний аналіз визначає функціональні зміни судин, вимірюючи жорсткість, товщину інтиму-медіа і швидкість поширення пульсової хвилі загальної сонної артерії. Технологія виявляє серцево-судинні захворювання на ранній стадії, так як функціональні зміни проявляються раніше морфологічних.


Передові технології 5D

Напівавтоматичні функції в складі пакету технологій 5D скорочують залежність результатів вимірювань від оператора, що збільшує пропускну здатність кабінету УЗ-діагностики. Технології 5D підвищують надійність і якість досліджень, допомагаючи швидко поставити точний діагноз.5D CNS™

У режимі 5D CNS™ автоматично проводяться 6 ключових вимірів головного мозку плода (БПР, ОГ, ЛЗР, мозочок, бічні шлуночки, БЦ) в трьох поперечних проекціях. Технологія збільшує пропускну здатність кабінету УЗ-діагностики, так як дослідження виконується всього в два кліка.5D NT™

Функція 5D NT™ знижує залежність результату від оператора при вимірюванні товщини комірного і интракраниального простору плода в першому триместрі вагітності. З її допомогою можна автоматично визначати точне положення середньо-сагітальній площині, повертаючи зображення і змінюючи його масштаб. Ця інноваційна технологія особливо корисна при нестандартному положенні плода.

Інші технології

5D LB™

Режим 5D LB™ дозволяє автоматично виміряти довгі кістки плода на основі об’ємних даних з наочною візуалізацією. Режим забезпечує високу ефективність діагностики, збільшуючи точність і скорочуючи час вимірювань.

5D Follicle™

Функція 5D Follicle™ автоматично оцінює кількість, розмір і обсяг фолікул під час гінекологічного обстеження.


Якісна візуалізація 3D/4D

Система HS70A – це реалістічні зображення з цінною анатомічної інформацією, створювані з Використання передових технологій візуалізації Samsung для точної акушерської діагностики.

Realistic Vue™

Функція RealisticVue™ забезпечує тривимірний вигляд анатомічних структур у найдрібніших деталях і реалістичним сприйняттям глибини. Досить вибрати напрямок джерела світла, і ретельно розраховані тіні забезпечать реалістичне зображення анатомічних структур

HDVITM

HDVI™ дозволяє отримати зображення чудової якості – з високою контрастністю, прекрасної диференціацією тканин, чітким відображенням контурів і зниженою зернистістю, що забезпечує достовірність діагностики.


Інтуїтивний, налагоджений робочий процес

Швидкі предустановки

Функція Quick Preset здійснює вибір найпоширеніших комбінацій датчиківі попередніх одним дотиком, що спрощує процес сканування і збільшує продуктивність.

EZ-Exam+™

Функція EZ-Exam + ™ об’єднує окремі етапи діагностики в єдиний процес. Запам’ятовуючи кращі протоколи досліджень, вона допомагає спростити і прискорити роботу.

Передова технологія QuickScan

Технологія QuickScan від Samsung одним натисканням кнопки оптимізує настройки сірої шкали та параметри режиму доплера.


1) 23-дюймовий ЖК-монітор Full HD

ЖК-дисплей Full HD з діагоналлю 23 дюйма забезпечує чіткість, чудову контрастність і яскраву палітру під різними кутами огляду і будь-яких умовах освітлення

2) 10,1-дюймовий сенсорний экран

10,1- дюймовий сенсорний екран з підвищеною чутливістю забезпечує ефективну взаємодію з обладнанням.

3) Нагрівач гелю

Регульований нагрівач (два рівня нагріву) підтримує комфортну температуру гелю.

Бесшумна робота

Завдяки виключно безшумної роботі HS70A при включеному апараті можна проводити навіть аускультацію.

Other products in the category Ultrasonic equipment