Розширте діагностичні кордони

Спеціальні програми та розширені функції 3D-візуалізації дозволяють точно проводити діагностику в різних анатомічних областях, включаючи черевну порожнину, молочну залозу, щитовидну залозу, серце тощо.

Датчикі S-Vue™

Система HS60 підтримує роботу монокристалічних датчиків. Датчики S-Vue працюють в більш широкому діапазоні частот і мають поліпшені п’єзоелектричні властивості завдяки інноваційній кристалічної решітці. Можливості датчиків дозволяють збільшити глибину сканування, отримуючи зображення з високою роздільною здатністю навіть при дослідженнях «важких» пацієнтів.

.

HQ-Vision™

Функція обробки зображенні HQ-Vision™ усуває розмитість, притаманну ультразвуковим знімкам, і робить їх більш чіткими.

без S-Harmonic™

Сухожиля з HQ-Vision™

S-Flow™

Технологія спрямованого енергетичного допплерa S-Flow™ дозволяє детально розглянути найдрібніші периферичні кровоносні судини. Функція забезпечує точну діагностику в тих випадках, коли дослідження кровотоку утруднено.

Сухожиля пальця з S-Flow™

ClearVision

Фільтр для зменшення рівня шуму ClearVision оптимізує зображення за акустичними властивостями тканини в режимі реального часу в залежності від обраної програми дослідження.

Фільтр підсилює контрастне дозвіл 2D-зображення і чіткість контурів.

Розробка компанією Samsung цієї спеціалізованої технології дозволяє значно підвищити якість зображення.

Сухожиля без ClearVision

Сухожиля з ClearVision

S-HarmonicTM

Функція S-Harmonic™ з технологією інверсії імпульсів забезпечує більш якісне ультразвукове зображення, підвищуючи чіткість його фрагментів і знижуючи рівень шумів.

без S-Harmonic™

з S-Harmonic™

Strain+

Strain+ – це кількісний метод оцінки глобальної та локальної скоротливості стінок лівого шлуночка (ЛШ). Досить вказати три точки, і Strain + автоматично створить контур стінок шлуночка з розрахунком даних деформації. У режимі Strain + на екран виводяться чотири зображення для швидкої і точної оцінки функції ЛШ: три стандартних проекції ЛШ і діаграма «Бичачий очей». Функція Strain + від Samsung покращує ефективність діагностики завдяки простому інтерфейсу, наочної візуалізації і допоміжним вказівниками.

Strain+

ElastoScan™

Діагностична ультразвукова технологія візуалізації еластичності тканин ElastoScan™ допомагає визначити в тканинах щільні освіти, надаючи інформацію про жорсткість у вигляді кольорової карти

Молочна залоза ElastoScan™

E-Strain™

E-Strain™ дозволяє легко і швидко розрахувати співвідношення показників деформації в двох областях інтересу і на основі отриманих достовірних даних оперативно прийняти обгрунтоване рішення щодо додаткових діагностичних процедур

Молочна залоза E-Strain™

S-Detected™ для дослідження молочних залоз

Функція S-Detect™ для дослідження молочних залоз дозволяє стандартизувати процедури аналізу і класифікації утворень за допомогою інтегрованої системи BI-RADS® * (скор. від Breast Imaging- Reporting and Data System – система аналізу і протоколювання результатів променевих досліджень молочної залози). В областідослідження дана функція автоматично визначає межі освіти, виконує класифікацію по лексикону BI-RADS® і експортує зображення, оптимізуючи робочий процес.

S-Detect™ for Breast


Інновації в дослідженнях жіночого здоров’я

Система HS60 надає розширений діагностичний інструментарій для проведення ефективних акушерсько-гінекологічних досліджень.

Можливості HS60 допомагають лікареві з повною впевненістю проводити діагностику своїх пацієнток.

5D Follicle™

функція 5D Follicle™ автоматично оцінює кількість, розмір і обсяг фолікул під час гінекологічного обстеження.

Вимірювання фолікулів в режимі 5D Follicle™

BiometryAssist™

Більше немає необхідності виконувати вручну рутинні біометричні вимірювання – такі, як ОГ, БПР, ОЖ, ДБ. Напівавтоматична функція BiometryAssist™ дозволяє оцінити фетометричних параметри плода швидше і з більшою точністю, не перериваючи дослідження

BiometryAssist™

5D NT™

Функція 5D NT™ знижує залежність результату від оператора при вимірюванні товщини комірного і интракраниального простору плода в першому триместрі вагітності. З її допомогою можна автоматично визначати точне положення середньо-сагітальній площині, повертаючи зображення і змінюючи його масштаб. Ця інноваційна технологія особливо корисна при нестандартному положенні плода.

5D NT

5D Heart Color™

5D Heart Color дозволяє в рамках ехокардіографічної діагностики плоду досліджувати структури серця на предмет потенційних порушень кровотоку. При цьому на дисплей виводяться 9 стандартних ехокардіографічних зрізів плода на основі об’ємних даних STIC і КДК

Дослідження серця плода в режимі 5D Heart Color™

CrystalVue™

Передова технологія Crystal Vue удосконалює візуалізацію внутрішніх і зовнішніх структур в одному об’ємному зображенні, за рахунок зміни показників градієнта і прозорості. В результаті формується зображення чудової якості, що збільшує надійність діагностики.

Плід, режим CrystalVue™

Realistic Vue™

Функція RealisticVue™ забезпечує тривимірний вигляд анатомічних структур у найдрібніших деталях і реалістичним сприйняттям глибини. Досить вибрати напрямок джерела світла, і ретельно розраховані тіні забезпечать реалістичне зображення анатомічних структур

RealisticVue™


Нагрівач гелю

Регульований нагрівач гелю (два рівня нагріву) підтримує комфортну температуру.

Твердотільний накопичувач (SSD)

Система HS60 використовує вдосконалені твердотільні накопичувачі Samsung. При високій стабільності і надійності вони забезпечують більш швидке завантаження, збільшену частоту кадрів і прискорену обробку зображення.

BatteryAssist™

BatteryAssist™ підключає вбудовану акумуляторну батарею, що дає можливість продовжувати дослідження при тимчасове припинення живлення від джерела змінного струму. Крім того, вбудований акумулятор підтримує сплячий режим, скорочуючи час включення і виключення системи.