Простий, але потужний

Практичний вибір для чудових зображень та поліпшеного робочого процесу. Опануйте передові технології обробки зображень Samsung, включаючи фунції S-Harmonic ™ і 5D.

Висока якість візуалізації

Система HS50 оптимальна для будь-яких видів досліджень, гарантуючи чудову якість візуалізації і високу продуктивність робочого процесу. Навіть в складних випадках вона забезпечує зображення високої роздільної здатності завдяки інноваційним технологіям S-Harmonic, ClearVision і монокристалічним датчикам S-Vue.

Датчики S-Vue™

Система HS50 підтримує роботу монокристалічних датчиків. Датчики S-Vue працюють в більш широкому діапазоні частот і мають поліпшені п’єзоелектричні властивості завдяки інноваційній кристалічній решітці. Можливості датчиків дозволяють збільшити глибину сканування, отримуючи зображення з високою роздільною здатністю навіть при дослідженнях «важких» пацієнтів.

.

S-Flow™

Технологія спрямованого енергетичного допплерa S-Flow™ дозволяє детально розглянути найдрібніші периферичні кровоносні судини. Функція забезпечує точну діагностику в тих випадках, коли дослідження кровотоку утруднено.

Сухожиля пальців з S-Flow™

ClearVision

Фільтр для зменшення рівня шуму ClearVision оптимізує зображення за акустичними властивостями тканини в режимі реального часу в залежності від обраної програми дослідження.

Фільтр підсилює контрастне дозвіл 2D-зображення і чіткість контурів.

Розробка компанією Samsung цієї спеціалізованої технології дозволяє значно підвищити якість зображення.

Сухожиля без ClearVision

Сухожиля з ClearVision

S-HarmonicTM

Функція S-Harmonic™ з технологією інверсії імпульсів забезпечує більш якісне ультразвукове зображення, підвищуючи чіткість його фрагментів і знижуючи рівень шумів.

без S-Harmonic™

з S-Harmonic™

Strain+

Strain+ – це кількісний метод оцінки глобальної та локальної скоротливості стінок лівого шлуночка (ЛШ). Досить вказати три точки, і Strain + автоматично створить контур стінок шлуночка з розрахунком даних деформації. У режимі Strain + на екран виводяться чотири зображення для швидкої і точної оцінки функції ЛШ: три стандартних проекції ЛШ і діаграма «Бичачий очей». Функція Strain + від Samsung покращує ефективність діагностики завдяки простому інтерфейсу, наочної візуалізації і допоміжним вказівниками.

Strain+

StressEcho

Пакет Stress Echo використовується для порівняльної оцінки руху стінки шлуночка в спокої і під навантаженням. Включає в себе протоколи Stress Echo із застосуванням фізичної або фармакологічної навантаження, а також індивідуально програмовані призначені для користувача протоколи.

Шаблон протоколу Stress Echo

ElastoScan™

Діагностична ультразвукова технологія візуалізації еластичності тканин ElastoScan™ допомагає визначити в тканинах щільні освіти, надаючи інформацію про жорсткість у вигляді кольорової карти

Молочна залоза ElastoScan™

E-Strain™

E-Strain™ дозволяє легко і швидко розрахувати співвідношення показників деформації в двох областях інтересу і на основі отриманих достовірних даних оперативно прийняти обгрунтоване рішення щодо додаткових діагностичних процедур

Молочна залоза E-Strain™


Інновації в дослідженнях жіночого здоров’я

Система HS50 надає розширений діагностичний інструментарій для проведення ефективних акушерсько-гінекологічних досліджень.

Можливості HS50 допомагають лікареві з повною впевненістю проводити діагностику своїх пацієнток.

5D Follicle™

функція 5D Follicle™ автоматично оцінює кількість, розмір і обсяг фолікул під час гінекологічного обстеження.

Вимірювання фолікулів в режимі 5D Follicle™

BiometryAssist™

Більше немає необхідності виконувати вручну рутинні біометричні вимірювання – такі, як ОГ, БПР, ОЖ, ДБ. Напівавтоматична функція BiometryAssist™ дозволяє оцінити фетометричних параметри плода швидше і з більшою точністю, не перериваючи дослідження

BiometryAssist™

5D NT™

Функція 5D NT™ знижує залежність результату від оператора при вимірюванні товщини комірного і интракраниального простору плода в першому триместрі вагітності. З її допомогою можна автоматично визначати точне положення середньо-сагітальній площині, повертаючи зображення і змінюючи його масштаб. Ця інноваційна технологія особливо корисна при нестандартному положенні плода.

5D NT

Realistic Vue™

Функція RealisticVue™ забезпечує тривимірний вигляд анатомічних структур у найдрібніших деталях і реалістичним сприйняттям глибини. Досить вибрати напрямок джерела світла, і ретельно розраховані тіні забезпечать реалістичне зображення анатомічних структур

RealisticVue™

Продуктивний робочий процес

Зручне і універсальне діагностичне обладнання економить час лікаря, що особливо важливо при великому потоці пацієнтів. Система HS50 з широким набором точних і інтуїтивно зрозумілих функцій робить процес досліджень високоефективним.

QuickPreset

Функція здійснює вибір найпоширеніших комбінацій датчиків і попередніх одним дотиком, що спрощує процес сканування і збільшує продуктивність

EzCompare™

Функція EzCompare™ дає можливість порівняти на екрані поточне дослідження з попереднім. У поточному дослідженні автоматично включаються застосовувалися налаштування зображення, анотації і маркери частин тіла.

Measure Navigation

При наведенні вимірювального курсора функція Measure Navigation автоматично збільшує вимірюваний об’єкт за принципом «картинка в картинці», за рахунок чого досягається більш точне позиціонування курсору. Функція застосовується при вимірюванні об’єктів малого розміру для досягнення підвищеної точності вимірювань


Нагрівач гелю

Регульований нагрівач гелю (два рівня нагріву) підтримує комфортну температуру.

Твердотільний накопичувач (SSD)

Система HS50 використовує вдосконалені твердотільні накопичувачі Samsung. При високій стабільності і надійності вони забезпечують більш швидке завантаження, збільшену частоту кадрів і прискорену обробку зображення.

BatteryAssist™

BatteryAssist™ підключає вбудовану акумуляторну батарею, що дає можливість продовжувати дослідження при тимчасове припинення живлення від джерела змінного струму. Крім того, вбудований акумулятор підтримує сплячий режим, скорочуючи час включення і виключення системи.

Ергономічність

Система HS50 займає менше місця і без зусиль переміщається завдяки вдосконаленій конструкції задньої частини і невеликій масі.